Etimesgut Devlet Hastanesi Acil Servisi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Etimesgut Devlet Hastanesi Acil Servisi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan, dünya çapında bilimsel çalışmaların yapıldığı, bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Etimesgut Devlet Hastanesi Acil Servisinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: İstasyon, Ulubatlı Hasan Cd No:4, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon: 

Hizmet saatleri:24 saat açık 

 

Etimesgut Devlet Hastanesi Acil Servisi YOL TARİFİ

Etimesgut Devlet Hastanesi Acil Servisi

Yorumları-şikayetleri

Nehir Nehir-2 ay önce
Covid 19 aşısı olmak için ailemle birlikte gittim. Standart bir hastahane çok güleryüzlü personel yok. Form doldurdum yarım ağız cevap verdiler aşımızı olup çıktık.
ramazan şükrü Karaca-2 yıl önce
Yeni yapılan hastane binasi gerçekten güzel ve olmuş yalniz zihniyetler degismedigi sürece sağlık sektörü içinden cikilmaz hal almaya devam edecektir. Saglikta sıra yok diyen zihniyetler sabahin köründe insanlar randevu alamadiklari branşlara sira alabilmek için hala isim yazdirma kuyrugunda beklediklerini goremiyorlar.
Onur Nalbant-bir yıl önce
Son balı oldukça başarılı, covit için arka kısımda çadır mevcut… bu zorlu dönemde personele başarılar
Seref Lale-2 yıl önce
Acil ekibi gayet vefakar,özverili,Etimesgut halkının ve yaşlı vatandaşların bilinçlendirilmesi acilden mucizeler beklenilmemesi gerekir.Serum tuzlu su,iğne ağrı kesici geçici her vatandaşın en iyi doktoru kendisidir.
Selahattin TOĞAY2 yıl önce
Hastanenin yeni olması nedeni ile fiziki imkanlar iyi durumda ama doktor yok MHRS den sıra almak nerdeyse imkansız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir