Ezine Devlet Hastanesi Çanakkalenin ezine  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Camikebir Mahallesi Bayramiç Asfaltı Sok. No:4/10, 17600 Ezine/Çanakkale

Telefon:02866182892

Hizmet Saatleri:7/24

Ezine Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Ezine Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri:

Meral Manav – 2 ay önce
Tesadüfen üniversitede tanıştığımız bir hasta önerisi ile esimin fizik Tedavisi için geldik.Doktorumuzdan Ozcan Aysar beyden hastane fiziki şartlarından hemsirelerinden ve fizyoterapist Ali beyden çok memnun kaldık.Iyiki gelmişiz cok fayda gördük.Ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim. Iyi ki varsınız.Allah razı olsun.
AYCAN YILMAZ – 4 ay önce
Nöroloji doktoru … AYAZ tam bir felaket. Çok yavaş çalışıyor ve ilgisiz bir adam. Hastanın yüzüne dahi bakmıyor. Yaşlı bir hastamızla gittik hap verdi, altına da bazen kaçırıyor dedik bez istedik. Bir dahaki gelisinize yazarım, hepsi tek seferde olmaz diyo. Balıkesirden gelmemiz dışında bi problem yok 🙁
Metin Türkyılmaz – 2 ay önce
4.KEZ EZİNE DEVLET HASTAHANESİNE İHTİYACIMIZ OLDU.HER SEFERİNDE PERSONELDEN GÖRDÜĞMÜZ GÜLERYÜZ VE SEVECEN TAVIR,HASTAHANENİN TEMİZLİĞİ BİZİ HASTAHANEYİ BEŞ YILDIZ İLE DEĞERLENDİRMEMİZE TEŞVİK ETTİ.TÜM PERSONELE SEVGİLER VE SAYGILAR.
Senem Çavuşoğlu -2 ay önce
İlçe hastanesi olarak hizmet vermesine rağmen bir çok imkana sahip bir hastane etrafında bulunan diğer ilçelere de hizmet vermektedir
Sadehan ÖZTİM – 8 ay önce
balıkesirden buraya geldiğim için çok mutluyum doğru bir kararmış uyku apnesi bölümünde kaldigim müddetçe güleryüz ve sefkatle işlerini en iyi şekilde yapan meleklere binlerce kez tesekkurlerrr.ayrica hastane idaresinin titizliği birçok yere örnek olmalı tebrik ederimm.
İnanç Kocadoğru – 9 ay önce
Ezine devlet Hastanesi’nde yönetimin sıkı bir takip yapmasi gerektiğine 3. Ye geldiğimde aynı sorunlar ve personelin görev yerlerinde olmaması ve bu rakiplerin yapılmasını rica ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir