Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Sağlık Ocağı muayene ücreti

Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı GAZİOSMANPAŞA Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da GAZİOSMANPAŞA Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 2123145555
Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM ili: istanbul
Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM ilçesi: GAZİOSMANPAŞA
Hürriyet Okmeydanı EAH Eğitim ASM Adresi: HÜRRİYET MAH. 323. SOK. NO:4/B /GAZİOSMANPAŞA-İSTANBUL
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir