Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Hacettepe, Gevher Nesibe Cd., 06230 Altındağ/Ankara

Telefon: +903123055000

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi YOL TARİFİ

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

meliha günay-2 ay önce
Sağlık bakanlığına ve Cumhurbaşkanlığına iletin tüm sorunlarınızı lütfen.Cevap vermek durumundalar.Ne yazık ki Ankara sağlık sistemi, Üniversite hastaneleri 80li yıllardan kalma bi zihniyet ile yönetiliyor. Asla randevu alamazsınız ,ben hiç alamadım çünkü evladım için. Gazi de özel muayeneye götürmüştüm çocuk gastroentereloji ye.Şehir dışandan gelenler çok rahat randevu alıp muayene oluyorlar doktor sevkli geldikleri için gözlemlerime göre.Yetkililere sesleniyorum ,lütfen bu sorun çözülsün.Randevu sistemi etkin hale getirilsin.
Melek Çimen-2 ay önce
3 aydır gece saat 12lere kadar cocuguma randevu almak için ugraşıyorum. Tel ile arıyorum gece 12de online alın deniliyor. 12 oluyor bu sefer polikinlik adı bile geçmiyor.lütfen Bi yetkili dur desin bu duruma Bi anne olarak bagdurum.
mn mn-bir ay önce
Hastane bakımsız, gece bebeğimizi acile getirdik hasta odası yerine poliklinik sedyesinde bekledik tedavi edildik, fakat bizimle ilgilenen soy ismi Tıraş olan (ismi Tuğçe ya da Tuğba hatırlayamıyorum) doktor hanım onca yoğunluğa rağmen çok ilgili ve nazikti çok teşekkür ederiz.
Punisher 1326-3 ay önce
Çocuğumuzu acil bölümüne götürdük. Aspirin verip gaz verip yalandan bı röntgen çekip, düzelir ciddi bir şeyi yok diye gönderdiler. Muayeneyi yapanlar doktor mu, doktor olduğundan kendilerinin haberi var mı o bile meçhul. Aynı günün akşamına özele gitmek durumunda kalmasak sonuç daha vahim olabilirdi. Gırgır, sohbet, şamata kakara kikiri sohbetlerinden gecilmiyo. Birilerinin bu işin ciddiyetini hatırlatmaları disiplin altına alması lazım. Herkese acil şifalar Allah kimseyi düşürmesin. 🙏
vildan eroksuz-3 ay önce
15 yıldır çocuğumu götürüyorum nefret ettim artık bi bilgi verilmiyor çocuğumun neyi var söylenmiyor devamlı test ama bi sonuç alamadım ve bugünde Hacettepe deydim 2 buçuk saat sonuç göstermek için bekledim ve dr odasına gidip sonuça bakıcakmısın dediğim de suratıma kapıyı kapattı bir daha asla gitmiycem bu iğrenç hastaneye nefret ettirdiler 😠

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir