İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği Neredeİstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Ayazağa, Şht. İlhan Yurt Sk., 34396 Sarıyer/İstanbul

Saatler : 8:30 – 18:30

Telefon: (0212) 323 44 44

İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği Yorumları 

Songul Yonder – bir ay önce
Dahiliye polikliniği ne gittik poliklinikteki doktor hanım yüzümüze bakmadi bile kendimizi savunurken bizi psikiyatri hastası mısınız diye soru sordu ömrüm boyunca bu kadar iğrenç bir hastane ve doktor görmedim bütün personel lakayıt görevini hakkiyla yapmıyor gereksiz yer, devletten maaş alıyorlar yazık bina işgal etmişler.lHele dahiliye uzmanı bayan Dr asla gitmeyin

Salah-i Didar – 6 ay önce
Kalabalık bir hastane olmasına rağmen, acil servis doktorları gerçekten sabırlı ve işlerini hakkıyla yapıyorlar. Teşekkürler Acil servis

Ainur – bir yıl önce
1.kat veznesinde duran çalışanlara saygı eğitimi lazım. Çok saygısızlar. Danışma gibi bir bölümde nasıl duruyorlar aklım almış değil. En iyisi görünmeyen bir yerlere atın onları. Insanlara saygısı olan hakkıyla çalışacak insanları alıp koyarsınız yerlerine.

2.kattaki danışman görevini layığıyla yapan biri. alt kattakilerin aksine. Eğitim farkını görüyorsunuz zaten tek cümleyle. 2.kattaki bölümlerin de başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Şükran Bilir – 7 ay önce
Bigun once kan tahlili verdim kayita gecmemis bu kadar olmaz yaaa e nabiz dan muane oldugum bile gorulmuyoo okadar ariyom ulqsamiyorumm

Gökhan Kurtaran – 3 yıl önce
ayazağa halkının eğitim seviyesinin normalin biraz altında olmasını fırsat bilerek insanlara köpek muammelesi yapmayı kendılerıne alışkanlık halıne getirmiş kurum. içeri girdiğinizde ağızlarının payını veremezseniz size esir kampındaki esir gibi davranılacağından hiç şüpheniz olmasın.

ceyla danişmant – 11 ay önce
Hayatımda gördüğüm en rezalet semt polikliniğiydi, çalışanların yaklaşımı daha doğrusu ilgisizliğini yorum olarak daha fazla nasıl anlatabilirim bilemiyorum

pınar demirci – 4 yıl önce
Sakin bir poliklinik. Fazla sıra beklenmiyor. Göz hekimi Asuman Hanım’ın yaklaşımı çok iyi. İnsanca hizmet alabildiğiniz bir yer. Bahçe kapısı açık bırakılmışsa park sorunu da yaşanmıyor. İlk seferinde bulmak zaman alabilir.

çağla günsür – 3 yıl önce
Doktorlarin hastalara fütursuzca kaba hatta aşağılayici davrandıği sahipsiz bir yer. Gitmeyin. Aslinda yildiz falan verilecek hali yok.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir