İstinye Devlet Hastanesi Neredeİstinye Devlet Hastanesi Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan İstinye Devlet Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen İstinye Devlet Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: İstinye, İstinye Cd. No:98, 34465 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 08:30 – 16:30

Telefon: (0212) 323 44 44

İstinye Devlet Hastanesi YOL TARİFİ 

İstinye Devlet Hastanesi Yorumları 

Reena – 3 hafta önce
Genel cerrahi bölümünden Fazlı Şeker bey için randevu almıştım. Hastalığım neticesinde 2 kere gitme durumunda kaldım. Doktor bey gerçekten çok ilgili ve kesinlikle tavsiye ettiğim doktorlardan birisidir. Bir çok hastanede aynı rahatsızlığım için randevu alıp gittiğim doktorlar çok ilgisiz ve baştan savar bir haldeydiler. 3 yıldız vermemim sebebi de hastanenin içerisinde ki olaylardır. İnsanlar gerçekten çok fazla eğitimsiz, randevu almadan doktorun odasına girenler 2 kez gittiğimde de vardı. Sıraya uymadan direkt odanın içine zıplayanlar da cabasıydı. Hastanenin bu durumda bir çözüm bulmasını diliyorum.

İpek Aldemir – 3 hafta önce
3 ay önce covid 19 1. Aşım uygulandı TC kimlik bilgilerimi yazmama rağmen soyadım ile ilgili 1 hafta sonra sorun yaşadım ve e-nabız da aşı gözükmüyor 3 aydır sağlık bakanlığından görevli ile gorusuyorum istinye devlet hastanesinden evrak bekliyorlar bu sebeple 2. Aşı uygulaması yaptiramiyorum ve iş yerim aşı kartı istiyo çok mağdur oldum..

Sevda – bir ay önce
Murat İçli KBB doktoru Kulağımda kir olmasına rağmen ısrarla temiz diyip yollattırdı. Hic tavsiye etmiyorum. İlgi alâka sıfır bu doktordan randevu alan pişman olur.

Hudanur Tarih – bir ay önce
Test vermeye gittiğimde çok büyük bi kalabalıkla karşılaştım. “Sistemlerindeki hata” yüzünden insanları saatlerce iç içe beklettiler. Bir de yetmezmiş gibi test verirken adres almadılar ve sonucum pozitif çıkınca eski ikametgahıma yazı göndertmişler. Bununla ilgili hastaneyi aradığımda ise bir kadın çok lakayık şekilde bu bizim problemimiz değil güncel adresiniz nereyse oraya yazı gönderiyoruz dedi. Güncel adresimin ora olmadığını söylediğimde ise telefonu suratıma kapattı.

Lida – bir ay önce
Dün aşı olmaya gittim. Çok kalabalık, hemşireler kalabalığa rağmen insanları bekledi ve sigara içmeye gitti. Kaba personel. Biyoteknoloji aşısı güncelliğini yitirdi 16/12/2021 .ben Lida Karma

Ahmet Uygur – 2 ay önce
Bugün PCR testi için gittim. Açıkçası ne bekleyeceğimi bilmiyordum. Testleri sabah 8:00 ve akşam 20:00 arası saat başlarında yapıyorlar. Bununla birlikte hastanedeki danışmadaki görevliden tutun, banko görevlilerine, tıbbi personele hatta güvenlik görevlisine varana kadar herkes güler yüzlü ve gerçekten çok yardımcı olmaya çalışıyor. Açıkası bir devlet hastanesinden beklemediğim bir görüntüydü. Tüm personele bir vatandaş olarak teşekkür ederim, iyi ki varsınız!

Şura Yeşiltaş – 2 ay önce
Bu hastanenin göz doktoru görme engelli olabilir anneme iki kez yanlış numaralı gözlük verdi. Yaşı gelenler lütfen emekli olsun birde azarlıyor huysuz huysuz konuşuyor. Genç doktorlara fırsat verin köpek değiliz biz he insanız işinizi düzgün yapın lütfen.

Zeliha Codar – 2 ay önce
Kbb murat içli kapıdan hasta çeviriyor zar zor randevu bulunan ve trafik yoğunluğu olan bir güzergah olmasına rağmen yapılanı haksızlık olarak görüyorum. Güler yüzlü işini hakkıyla yapan hakkıyla kazanan doktor bulmak her geçen gün zorlaşıyor bu ülkede. Çok yazık.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir