İzan Hastanesi Klinik Konukevi Muğla Milas ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İzan Hastanesi Klinik Konukevi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hacı Abdi Mah. Labranda Cad. No:18, 48200 Milas/Muğla

Telefon: 02525131050

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

İzan Hastanesi Klinik Konukevi YOL TARİFİ

İzan Hastanesi Klinik Konukevi

Yorumları – Şikayetleri

Sewal Yaraş – 3 ay önce
Hiç umudum yoktu donuk omuz oldum Süleyman bey fizik tedavi yapılması gerek dedi ve ben yine hiç umudum yoktu Fatoş hoca ellerine sağlık onun sayesinde kolum açıldı Hacer çetin stajer olmasına rağmen ilgi ve bilgisine hayran kaldım herkese tavsiye ederim .
sabri borutecene – 5 ay önce
Tertemiz,pırıl pırıl ve elemanlar bu hizmet için özel seçilmiş profesyoneller,bu yaklaşımlarından ve verilen hizmetten belli oluyor ben baş hekim Süleyman beyi ve ekibini tebrik ediyorum.
Yusuf Emir Özbek – bir yıl önce
Annem Güzide Pelik’in omurilik daralması sonucu yürüme kaybı yaşamasıyla googledan bakarak geldiğimiz Izan Konukevi’nde sanki bir tanıdık vasıtası ile gelmiş gibi muamele gördük. Çok memnun ayrılıyoruz. Çok şükür annem destekle yürüyebilecek duruma geldi. Emeği geçen herkese, Sayın Dr.Suleyman Gurcan’a, Fizyoterapist Fatma Hanım’a ve Mehmet Beye, Mehmet Ali Bey ve Sefa Bey’e, saglik personelinin tamamına ve hastabakicilara emekleri ve güleryüzlü hizmetleri için sonsuz teşekkürler. Hastane sahiplerine de güzel bir hizmete vesile oldukları için ayrıca teşekkür ederiz. Pelin Özbek
Rüya Murat – 2 yıl önce
Temiz değil. Tüm binaya yayılmış sürekli pis bir koku var. Merdivenlerde sigara kokusu var. Hemşireler ilgisiz, saygısız. Hastaya dokunmak istemiyorlar. Refakatçisi olarak her şey bana kaldı. Leyla ve Orçun hemşireler yegane iyi hemşireler fakat onlar da iki kişi nereye kadar ve kime yetecekler. Hastam için yardım istediğimde hasta bakıcı yerine, üstü, başı, elleri kirli kapıdaki bekçi geldi. Uyardım, ertesi gece yine aynı durum ile karşı karşıya kaldık. Odada koyun gibi bekletiyorlar. Terapist ne zaman gelecek, terapi seansı ne kadar sürecek bilgi veren yok. Hastanenin geneli ve odalar hem çok kasvetli hem de mobilyaları çok eski, yıpranmış, kirli. Her şeyin üstüne kağıt havlu sermek durumunda kaldık. Yemeklerde garip, rahatsız edici koku var. Salçalı yemekler hastamın midesinin yanmasına sebep oldu. Dışardan yemek söylemek zorunda kaldık. Kağıt gibi ince duvarlardan gün ve gece boyunca ağrı ve acıdan inleyen hastaların sesleriyle morali bozulan kendi hastamın durumu bir günde geriledi. Büyük umutlarla gidip, iki gün sonra kaçarak ayrıldık.
Murat  – bir yıl önce
Çalışan personel bilgi ve ilgili.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir