Kadıköy  7 Nolu Sağlık Ocağı muayene ücreti

Kadıköy  7 Nolu ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı KADIKÖY Kadıköy  7 Nolu Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Kadıköy  7 Nolu Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Kadıköy  7 Nolu ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Kadıköy  7 Nolu Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Kadıköy  7 Nolu Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da KADIKÖY Kadıköy  7 Nolu ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Kadıköy  7 Nolu Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0216 302 50 00
Kadıköy  7 Nolu ASM ili: istanbul
Kadıköy  7 Nolu ASM ilçesi: KADIKÖY
Kadıköy  7 Nolu ASM Adresi: Erenköy Mah. Tellikavak Cad.Mehmet Ertem Alp Sok. Mediha Hanım Apt.No:10/A Kadıköy/ İstanbul
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir