Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Ankara’nın Kalecik ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Kalecik İlçe Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Kalecik İlçe Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres:  Halitcevriaslangil, 26. Sk. no.1, 06870 Kalecik/Ankara

Telefon: 03128572523

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Kalecik İlçe Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Kalecik İlçe Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Halil Demirbir yıl önce
Geçen hafta annemi muayne ye götürdüm sadece tansiyon ölçecekler hemşireler doktor beyde duruma göre ilaç yazacak hemşireler ilgisiz bilgisiz bende koridordan izliyorum görev sorumluluğu yok hemşirelerde hastane yönetimi bunu görmüyormu . içeride lakayıt bir davranış hemşireler arasında
ismet yeniçelik-2 yıl önce
Yeni yer Halit cevri aslangil mah.Eski hastaneden tek farkı yeni binada Aile hekimliği,Acil ve Diş polikliniğinin bir arada olması.
ÖZTAN YASUN-3 yıl önce
Sevgili dostum Dr Mehmet Ali Sağlam başhekimliğin de bu hastanemizin geleceğinin çok ileri seviyelere götürüleceği kanısındayım.Eksiklik olarak değil sadece basit bir fikir olarak,web sayfasında bir hastanın başvurusu ile hastane de göreceği İşlemler tedaviler veya sevk edilirse hangi sebeplerden dolayı sevk işlemleri gibi bazı minik bilgiler verilebilir.Bir aile sağlık merkezi ile bir devlet hastanesi farkı uygun bir lisan ile anlatılabilir.Sonuçta hastaların bu hastaneye neden ve hangi şartlarda başvuracağı konusu aydınlığa kavuşur..Sevgili başhekimimiz başta olmak üzere tüm çalışanlara başarılar dilerim.ÖZTAN YASUN.
Yunus Alpaslan-4 yıl önce
Guzel sirin bir hastane ama calisanlar bilgisiz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir