Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Sağlık Ocağı muayene ücreti

Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı KARTAL Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da KARTAL Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0216 389 64 67
Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM ili: istanbul
Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM ilçesi: KARTAL
Karlıktepe H.Melehat H.Konuralp ASM Adresi: KARLIK TEPE MAH.HUZURTEPE SOK.NO:3 KARTAL/İST.
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir