Kayseri Melikgazi Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi

Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Melikgazi Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Melikgazi Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03522211575
Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi ili: Kayseri
Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Melikgazi
Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Seyit Gazi Mah. Nuh Mehmet Baldöktü Sok. No: 7
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : melikgazi Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kayseri Aile Sağlık Merkezleri,

Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Abdurrahim Şahin
Ali Has
Ayşe Üstün Ardıç
Bünyamin Özkan
Hürcihan Dönmez
Necla Ceren
Niyazi Koçer
Osman Çetin
Vedat Temizer
Yusuf Kırış

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]