Köyceğiz Devlet Hastanesi Muğla Köyceğiz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Köyceğiz Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Toparlar, Fevzi Çakmak 1.Sokak No:1, 48804 Toparlar/Köyceğiz/Köyceğiz/Muğla

Telefon: 02522624718

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Köyceğiz Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Köyceğiz Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

onur polat – 4 ay önce
Ömrü hayatımda gördüğüm en berbat hastane ve personeller burada baş dönmesi diye gittim muayene bile etmeden kesin vertigo olmuşsun dedi doktor direk ilaç yazdı.. Eşimin karın ağrısı var diye gittik gaz var dediler 1 2 güne geçer dediler geçmedi başka bi hastaneye gittik böbrek taşı düşürüyor hangi hastane böyle söylüyor dediler Köyceğiz devlet hastanesi diyince normaldir hep şikayet alıyoruz dediler diş ağrısı için gittim radevu saatim geldi 15 dk dır bekliyorum doktor yok doktor bi geldi efendim hastasının dişini çekecekmiş o yüzden ona ağrı kesici yapmış odaya bırakmış ilaç gösterirken kendisi kantinde sekreterle beraber çay kahve muhabetti yapıyor kısacası 1 senede 4 kez gitmek zorunda kaldım hepside farklı doktorlardı hepside berbat Allah düşürmesin
Selene Durna – 2 ay önce
Erkan uzunyol diye bir dahiliye doktoru var hayatimda gordugum en sinir bozucu doktor kendisi baska da bir sey demiyorum .
Celal Babadağ – bir yıl önce
Şuan hastanenin poliklinik girişinde bulunan agresif kıvırcık saçlı iri hemşirenin tüm hastalara fırça atışını izliyorum. Eğer veterinere (baytar) götürülen tavuklardan daha kötü, kaba bir muamele istiyorsanız burası tam size göre. Poliklinik hasta kabulünde olan sağlık çalışanı kadına otoparkçılık yapmasını tavsiye ederim, Geleceği parlak😠😠😡😡👎👎👎
Dursun yapanoğlu – 3 ay önce
Küçük bir ilçe için yeterli sayılır temiz düzenli ama çok üst düzey hizmet beklemeyin
SELCUK SONMEZ – bir yıl önce
Dahiliye polikiliğinde doktorculuk oynayan mesleğinin gerekliliğini benimseyememiş ERKAN UZUNYOL isimli şahsiyeti tavsiye etmiyorum. Bu doktorcuğa gidecek muayane olacak olan hastalara şiddetle başka bir uzmandan destek almasını öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir