Kurtköy Ersoy Hastanesi NeredeKurtköy Ersoy Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Kurtköy Ersoy Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Kurtköy Ersoy Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kurtköy, Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0850 811 8600

Kurtköy Ersoy Hastanesi YOL TARİFİ 

Kurtköy Ersoy Hastanesi Yorumları 

Ahmet yunus gözel – 6 gün önce
Çok uzun yıllardır Özel Sağlık sigorta poliçelerim oldu. Daha önce Acıbadem-Medicalpark-Florence Nightingale gibi hastanelerde Operasyonlar ve tedaviler oldum. Özel sağlık sigortam olduğundna daolyı istediğim hastaneyede gidebilirim ancak , Yaklaşık 5 Senedir KURTKÖY ERSOY HASTANESİNE gidiyoruz ailecek. Hasta ilişkileri Müdürü Sevgili GÖNÜL hanım’ın her konuda olan destekleri yardımseverliği ve sağduyusu bizi gerçekten her hastane ziyaretimizde etkiliyor. Kendisi süper profesyonel ve samimi yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Geçmişte tedavi olduğum doktor ve hastane personelini ekleyerek, Şuanda tedavi sürecimi yöneten Prof.Dr. Yakup Yıldırım başta olmak üzere Geçmişte tedavi olduğum doktor ve hastane personelini ekleyerek, Şuanda tedavi sürecimi yöneten personele çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Olcay Gülyas – bir ay önce
Başta Prof.Dr. Yakup Yıldırım olmak üzere 5. Kat hasta yatış bölümünde çalışan tüm hemşire ve kat görevlilerine sonsuz teşekkür ediyorum. Hem saygılı hemde işini severek yaptıklarına şahit oldum. Sadece hastanede fiyatlandırma departmanında görevli Kumru k. Hanımın ivedi olarak davranış eğitimi alması gerekir. Hastaneye yatarken ısararla fiyat konusunda mutabık kalıp tüm ödemeleri yaptıktan sonra, Çıkış işlemleri yakılırken extra fiyat çıkartıp, birde kaba saba ses tonuyla söylediklerini inkar edecek kadar hasta psikolojisinden ve nezaketten uzak tavırları var. Kumru hanimla ne konuşursanız yazılı hale getirin, inkar etmekte ve sizi suçlamakta üzerine yok . Aslında hastanenin hakkı 5 yıldız ama bu bayandan sebep 4 yıldız.

Ali Aras – 3 hafta önce
Dahiliye Dr Güngör Alkan bey gerçekten çok iyi bir doktor. Hastayı başından savmiyor. En ince ayrıntısına kadar hastanin sikayetlerini dinleyip hasta öyküsünü oluşturuyor. Sizi dinliyor. Şikayetleriniz doğrultusunda sizi farklı bir bölüme yolluyor. Sizi tedavi etmek için uğraşıyor. Ne demek istediğimi kendisine bir kere muayene olanlar bilir. Ben daha gungor bey gibi muayene eden gormedim. Butun ovguleri hakediyor. İlgi ve alakası için sonsuz teşekkürler.

melih gürhan – bir ay önce
Çocuğum 4 gün yattı. İlgi iyiydi fakat fiyatlar çok uçuk. Çıkış için ödemeye yapılan yere gittiğimizde indirim talep ettim durumumu açıkladım 3000 birim para civarında tutan ücrete 70 lira indirim uyguladık dediler 🤡🤓 şaka gibi ama değil. Çocuk doktoru Abdullah bey harika bir doktor tavsiye ederim

Rojda Meryem Cengiz – 5 ay önce
4. Kat geceli gündüzlü bize destek olan hemşirelere çok teşekkür ediyorum Doktor Ihsan Onder Hocama ve dahiliye doktorumuz Güngör Bey’e çok teşekkür ediyorum 🎉

Elif Aktas – 2 ay önce
Merhaba,
KURTKOY ERSOY HASTANESİ Acil servisine midemdeki tüm gün süren bulantı ve şiddetli ağrı için gittim hatta isyeri tarafından gönderildim (8.12.2021 tarihinde). Beni dahiliye değil de Genel cerrahi bölümüne yönlendirdiler ve yarim saat muayene icin sıra bekledim .Doktor Recep bey geldi şikayetimi sordu ve dinledi ve ultrason bakalim dedi ama ben corba içtiğim icin yarin sabah gel dedi. Ultrason icin alt kata indiğimde malesef randevular dolu size ancak 15.12 tarihine verebiliriz!!!dediler.BIR HAFTA SONRASI !!
SAKA GIBI ACIL GIDIYORUM DOKTOR ULTRASON ISTIYOR AMA HASTANE TEK
DOKTORUMUZ VAR DIYE RANDEVU VEREMİYOR.
Özel sağlık sigortasından ultrason yaptırmadan parasını çekiyorlar!!!!
Boyle sacma sapan bir HASTANE GÖRMEDİM.
HAYIR ACİL HASTA OLMAK İÇİN DE SEDYEDE FILAM GITMEK GEREKİYORMUŞ

Ali Sirlakci – bir ay önce
Geçirdiğim ameliyat sonrası doktorumun ve hemşirelerin ilgisi oldukça iyiydi. Kumru hanımın ilgi ve alakasından dolayı tekrardan kendilerine buradan teşekkür ederim.

yns lmz – 2 hafta önce
Cok rezil bi hastanesiniz !!!!!! Ucus belgeli COVID TESTI yapiyosunuz.. BElgeyi imzalayacak damga yada kase vuramiyosunuz … paraci biri degilim ama 200 TL size zehir zikkim olsun.. ozellikle labaratuarda calisan yalanci gerizekali kadin 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba, bu konuda sizleri dinlemek ve yardımcı olmak isteriz. İletişim bilgilerinizi Hasta Hakları Sorumlusuna ait [email protected] e-posta adresine gönderebilir misiniz?

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir