İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe 17 No’lu Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe 17 No’lu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Esenkent, Kani Paşa Cd. No:76, 34848 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 18:00

Telefon: (0216) 589 05 77

Maltepe 17 No’lu Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Maltepe 17 No’lu Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Ays Bed – 3 ay önce
Keşke denetlense doktorlar kan ilacı bile yazmiyorlar ben sorumluluk alamam deniyor. Hiç gitmeyelim istiyorlar insanlara fayda sağlamak yerine faydasizlik başka birşey değil hastaneye gidiyorum hiç memnun kalmadım. Aile hekimine niçin gidilir ? Hemşireler iyi ama Dr acil incelenmeli

AAG – 3 ay önce
Bize cocuguymus gibi bakan aile hekimimiz ve her hastaligimizda ailem dahil bizimle ilgilenen ve hergun telefonla iletisime gecip durumumuzu soran Tugba hanima şükranlarimizi sunar Tesekkur ederiz

Saim Semih Celebi (Semih Çelebi) – bir yıl önce
Gerek doktoru gerek hemşiresi gerekse görevli çalışanı gayette kibar, anlayışlı ve yardımsever kişilerdir. Ne garip ki ben de ne zaman gitsem doktorlar hep orada. Gayet kibar bir tutum ve kibarlıkla hizmet veriyorlar. İyi çalışmalar.

Yahya KAYIŞ – bir yıl önce
Staj için gittim , doktorlar çok cana yakın, çok iyilerdi. Ama gözlemlediğim birşey var oraya kayıtlı hastaların bazıları isteklerinin hemen yapılmasını istiyor bu da bazı tetkikler gerektiriyor. Gelen kişiye öyle durup dururken iğne yapamayız sizin deyiminizle. Herşeyin kaydı var ve yarın başınıza bişey geldiğinde oradaki doktorlara sorulacak. Bu yüzden ordaki doktorların yönergelerine uyun . Iyi günler.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir