İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe 27 Nolu Aile Sağlık Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe 27 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Altıntepe, Eski Bağdat Cd. No:15, 34840 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 366 19 79

Maltepe 27 Nolu Aile Sağlık Merkezi YOL TARİFİ 

Maltepe 27 Nolu Aile Sağlık Merkezi YORUMLARI 

METİN HAYDAROĞLU – bir ay önce
Temiz ve doktorlar çok ilgili çok memnunuz..

tuna üst – 2 yıl önce
Hayatımda ilk defa bir aile hekimine gittim. Dr.Dilara Pehlivan tarafından muayene edildim, ve tedavi sürecim kendisiyle devam edecek. Çok memnun kaldım, kendisi ile tanışmaktan ve doktorum olmasından dolayı çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim.

basak ucur – 2 yıl önce
Engelli bir çocuğum var ve girişinde rampa olmadığı için her giriş çıkışımızda çok zorlanıyoruz tek başına engelli aracı ile gelen kişinin bağımsız girmesi mümkün değil… bunun mutlaka bir standardı olmalı.. ayrıca 2 doktor var ve biri yıllık izinde olduğu zaman diğeri kurum dışında oluyorsa merkez kapalı oluyor .. ve gelen hastalar kapıdan dönüyor.. çok sık gitmememe rağmen iki kez bu şekilde kapıdan döndüm

Secmen Erenay – bir yıl önce
Evime çok yakın ve çok temiz hizmette hiç sıkıntı yok ben çok memnunum DR Saynur Taneroglu çok.iyi

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir