İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan MALTEPE 4 nolu aile sagligi merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen MALTEPE 4 nolu aile sagligi merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: İdealtepe, caddepark apartmanı, Kartopu Sk. no:9-a, 34841 Maltepe/İstanbul

Saatler: 09:00 – 17:00

Telefon: (0216) 518 65 24

MALTEPE 4 nolu aile sagligi merkezi YOL TARİFİ 

MALTEPE 4 nolu aile sagligi merkezi YORUMLARI 

Burak Kalınca – 5 ay önce
Var olan sorunu çözmek, alternatif üretmek, üzerine düşmek yerine yüzsüzce “aile hekiminizi değiştirebilirsiniz.” aklını vermekte üzerlerine yoktur. Umarım kendileri iş bırakma eylemlerine katılacak vicdani muhakemeye sahiptirler ve iş yapmadıkları için katılmamayı tercih ediyorlardır. Aile hekimliğinde çalışan bir tek sekreter hanım işini düzgün yapmakta. Kendisini kutlarım. Bu kişilere bakıp gerçek emeği ortaya koyan hekimlerin ne kadar zorlukla çalıştıklarını daha iyi anlıyabiliyorum. Yazık.

Yasemin Dislioglu – 9 ay önce
Aile hekimimiz Mahsun bey şu an Korona oldum kanser hastasıyım Ne kendi ne hemşiresi asla aramadılar genel çevremde duyuyorum hergün aile hekimim aradı hemşiresi aradı gibi ben aradım bir adet burun damlasıyazmasını rica ettim asla yazmadı yardımcı olmadı uslubu ve tutumu hiç hoş değil daha zor şartlarda çalışan sağlıkçılar bile bu tutuma davranış sergilemiyo başka bir SAĞLIK kuruluşu online yazdı demek yazılabişiyormuş

tuba sardogan – bir yıl önce
Personeller ilgili bir sıkıntı yaşamadım ancak adres güncel değil taşınmışlar adres değişikliği yapılması lazım
Bağdat fırının olduğu sokağa taşınmışlar.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir