Özel Manavgat Yaşam Hastanesi Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Manavgat Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres:  Kavaklı Mahallesi, Hasan Fehmi Boztepe Cd. No:176, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: +902422120888

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Melahat Avcı – 2 ay önce

Hastamızın omurga çökmesi vardı. Kendi anneleri olsaydı ancak bu kadar itina gösterilebilirdi. Abartısız tam olarak mükemmel ağrısız acısız ve yaşlı bir kadının dünyasına girerek ,güven vererek ve güvenli bir taşıma yapan ambulans ekibine, Öner Bey’e ve tüm hastane ekibine sonsuz teşekkürler. Manavgat’ta bu kadar güvenli bir sağlık ekibinin olması en büyük şansımız oldu. İyi ki varsiniz🙏

alpaslan demir – bir ay önce
Eşim rahatsızlığı tedavi süreci sıkıntılı başladı 3 gün geldik ve yıprandık Teşhis konulmasından sonra tüm hastane personeli kat hemşireleri başta olmak üzere Kbb dokturumuz ve ekibi baş hemşire ve genel müdürü ilgisini ve alakasını bize göstermekteler Hala tedavimiz sürüyor. Şimdiden teşekkür etmek istedim . 4.kat arzu hemşireye de özellikle teşekkür ederiz. Tavsiye edeceğim bir hastane olmuştur. Yolunuz açık olsun
Selcan Baş – 6 gün önce
8 Şubat tarihinde Manavgat Yaşam Hastanesi’nde rhinoplasty ameliyatı oldum. Doktorum İsmail Deniz harika bir iş ortaya çıkardı operasyondan önce de sonra da içimi çok rahatlattı ona çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra hastanede kaldığım 2 gün boyunca benimle ilgilenen bütün çalışan arkadaşlar o kadar güleryüzlü ve alakalıydı ki. Sürekli bir ihtiyacım olup olmadığını sordular ve beni merak ettiğim her şey hakkında bilgilendirdiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok memnun kaldım süreçten. Gerçekten her yönüyle takdir edilmesi gereken bir hastane ve kadro.
GÜLDANE ENHOŞ ATAŞ – 3 hafta önce
Bana Yaşam hastanesini adresini öğreten cocuk doktoru Ramazan Süslü hocam vardı işinin ehli çocukları seven tedavileri ile herzaman en güzel sonuçları veren bir doktordu. Yasam hastanesinin en büyük kayibi diye düşünüyorum Ramazan hoca gibi bilgili ve işini severek yapan biri gelirmi acaba benim cocugum 4 gündür ishal kusma şikayeti var artık düşünüyorum kime götüreyim diye önce çocuklarımın tedavisin de adresim Yaşam hastanesi Ramazan Süslü hocamdi.
Kader Kuşçi – 1 ay önce
Şiddetli ağrılarımdan dolayı 10 gün yatista kaldım şimdi ise taburcu olacağım. Ilk geldiğim halimden şimdiki halim arasında çok fark var. Doktor vedat bey ve 4.kat hemşirelerine, yönetime çok teşekkür ederim. Ilgi ve alakalarini, güleryüzlerini asla eksik etmediler .Kaliteden ödün vermeyen hastanenize tekrardan çok teşekkürler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir