Marmaris Yücelen Hastanesi Muğla Marmariste ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Marmaris Yücelen Hastanesi  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Beldibi, Cumhuriyet Mh, Turgut Özal Cd. No:1, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 182

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Marmaris Yücelen Hastanesi YOL TARİFİ

Marmaris Yücelen Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Aclan – 2 hafta önce
Göğüs hastalıkları Dr.Erol Kaya’ya muhtemelen covid olduğum için öksürük şikayetiyle gittim.Sinüzit olmuşsun diyip 1 torba ilaçla eve gönderdi.Kendisi zaten robottan hallice,konuşmuyor,ağzından laf almak için zorlamak gerekiyor.Sinüzit gibi hissetmiyorum dedim yüzüme baktı sadece.Ertesi gün covid pozitif olduğumu öğrendim.Bir şekilde sinüs ve ciğer röntgenlerime de ulaştım.Sinüslerim açık yani sinüzit olmamışım.Gitmeden önce 2 defa düşünün bu hastaneye.
Melek Çınar – bir ay önce
Marmaris Yücelen Hastanesi hasta kayıt bile tanıdık eş dost kankalarına sıra verip,burda torpil geçer diyor.Sıra alıp saatlerce bekliyoruz.Tanıdıkları gelip hop sıra almadan hasta kayıt yaptırıyor.Biraz sabrederseniz seneye kayıt yaptırdınız.
Ilgım Uslu – bir ay önce
Ben 2 ay önce bu hastane De Ameliyat oldum orayı seçmemin nedeni doktorum Hüseyin Önder Kaya’dır yoksa tercih etmem yüceleni🙏 Kendisine çok teşekkür ederim çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi , puanım doktoruma değil hastaneye gerçekten kan alıp ameliyata hazırlayan hemşireleri Çok kötü yanı zaten damar yolu açamadılar acilde açıldı ve ameliyat sonrası bakımdan da pek memnun kalmadım hastaneden ertesi gün çıktım ağrı kesici yapmadılar yolda perişan oldum ağrıdan Allah’tan doktorum vermişti ilaç da içince hafifledi biraz ahu hastanesinin acili ve hemşireleri açık ara çok iyi 😊 Ama doktorum bir tanedir devlet Hastanesindeyken de ona gidiyordum yucelendeykende gidicem👏🏻
Melis D – 3 ay önce
Senelerdir ailecek muayene ve ameliyatlarımızı olduğumuz bir hastaneydi Yücelen Hastanesi. 08.11.2021 tarihinde annem göz muayenesi için Yücelen Marmaris’in tek göz doktoru olan Hakan Özkahya isimli doktora muayene oldu. Babam da daha önce muayene olmuştu ve yaklaşımını beğenmediğini söylemişti yine de belki o gün kötü günündedir diyerek annemi de aynı doktora götürdük. Annem çantasını yanlışlıkla doktorun oturacağı tabureye koyacak olmasıyla ‘siz her bulduğunuz yere çantanızı mı koyuyorsunuz böyle? Her gelen de bunu yapıyor hastalık bulaşacak’ diye annemi azarlamıştır. Annem kronik rahatsız olduğu İçin n95 maske takıyor ‘maskenizi değiştirin o maskeyle soluduğunuz hava direkt bana geliyor bunlar sağlık personeli için bilmiyor musunuz’ gibi son derece kaba, son derece sert bir tonla annemle azarlar biçimde konulmuştur. hastaya yaklaşım konusunda kendini geliştirmemiş, üslup konusunda ve yaklaşım konusunda son derece zayıf olan bu beyfendinin özel bir hastanede hizmet vermesini doğru bulmuyorum. Annem çok naif bir insandır, eve geldiğinde tansiyonu çıktı bu gerginlikten dolayı. Saygıdan uzak, kaba, kendini yetiştirmemiş, davranış bozukluğu olan insanların değil doktorluk yapması, özel hastanede karşımıza çıkmaması gerekir.
Ahmet Kanlı – 2 hafta önce
İlk girişten başlıyor hatalar muayene ücretleri tavan yapmış tam bir döner sermaye .allah millete sabır versin ..danışma ve girişteki bayanlar ilgisiz şimdilik bu kadar hala hastanedeyim ve işim bitti 2 gün içinde 2bin tl ve sonuç aynı şikayetlerim devam ediyor .paranız çoksa değişiklik olsun diye gidecekseniz gidin sağlık içinse sağlık ocağı onlardan bin kat daha iyi doktorların kaypakca ve ilgisizligi beni delirtti size kalmış sonuç 0000

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir