Medical Park Çanakkale Hastanesi Çanakkalenin merkez  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Barbaros, Troya Cd. No:8, 17020 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon:444 4 484

Hizmet Saatleri:7/24

Medical Park Çanakkale Hastanesi YOL TARİFİ

Medical Park Çanakkale Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri:

Yiğit S – 2 hafta önce
3-4 gündür müthiş bir boğaz acısı ve halsizliğim vardı. Devlete gittim, acilden giriş yaptım ilaç yazıp gönderdiler. İşe yaramadı. Bugün iş çıkışı dayanamayıp Medical Park’in acilindien giriş yaptım. Acildeki Doktor Hanım ve diğer görevli arkadaşlar çok güzel ilgilendi. Uyguladığı ilaç ve tedavi sayesinde 3 günün ardından bu gece ilk kez yemek yiyip, su içebildim. Hastanenize, muayenemi yapan doktor hanımefendiye ve diğer personel arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Zeliha Cerit – bir ay önce
Tamamen rezalet bi hst..pislik içinde.çalışanlar güler yüzlü ama .. Özellikle radyoloji ve acil servis bitik..lütfen yetkili kişiler bişeyler yapsın. Böle guzel Bi şehirde.bu hastane vasat durumda. Ayrıca Kadın Doğum uzmanını kutluyorum İçten sevecen bilgilendiren harika Bi insan. Pınar hanımın mesleğinde daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle..
fatma avci – bir hafta önce
Çok güzel bir hastane ilgi ve güleryüz çok güzel özellikle tetkikler de samimiyeti ile Esra hanım tüm işlemler de destek verdi.acil servis çalışanı olarak canı gönülden teşekkür ederim.medical Park cidden doktor ve çalışanları açısından 👏 değer Bir kurum
Resmiye Tekin – 2 ay önce
Acil serviste aldığım tedaviden son derece memnunum. Ayrıca yatakların temizliği hususunda da görevli tüm arkadaşlara teşekkür etmek isterim. İçim son derece rahat bir şekilde tedavimi tamamladım.
kın ŞİRİN a- bir hafta önce
Acil girişte kanalizasyon kokuyor. Kaos ortamı hakim. Yönlendirmeler eksik, merdivenden çıkıyorsunuz sadece o kattaki birimler yazıyor oklarla felan yönlendirme yok.
İlknur Yolcu – bir ay önce
Hastanede ilgi çok güzel çok memnun kaldım. Fizik tedavi hekimi ve asistanı ceren hanıma ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Ekrem Yalçın – bir ay önce
İyi günler deyip medical park acil servis Haluk hocam a ve Esra hanıma ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum Güler yüzlü ve çözüm odaklı olmaları kısa zamanda işlerimi halledip sağlıkla ayrıldım ilk tercihim acil servis

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir