Medicana Çamlıca Tıp Merkezi Hastanesi Nerede Nasıl GidilirMedicana Çamlıca Tıp Merkezi Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Medicana Çamlıca Hastanesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın önde gelen sağlık merkezi olma hedefiyle 1999 senesinde faaliyete girmiştir. Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Hemodiyaliz, Nefroloji, Organ Nakli, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Göğüs Cerrahisi (Akciğer Kanserleri Tanı ve Tedavi Kliniği), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Plastik, Rekonstüktif ve Estetik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) gibi özel branşlarda verdiği hizmetlerle kendini duyurmayı başarmıştır.

METRO İLE MEDİCANA ÇAMLICA HASTANESİNE NASIL GİDİLİR
İstanbul Esenler Otogar’ından M1 Yenikapı Metro hattına binilerek Yenikapı metro durağında inilir, Marmaray Metro hattına aktarma yapılır. Marmaray Üsküdar durağında Üsküdar – Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye istasyon’unda inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 adım gidilir.

Harem Otogar’dan ticari binek taksiler (yaklaşık 15 ila 20 TL) veya minibüs (yaklaşık 3 ila 4 TL) ile Üsküdar’a geçilir, Üsküdar – Çekmeköy metro hattına aktarma yaparak , Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürüdükten sonra . Anadolu veya Avrupa yakasından Metrobüs hattı kullanılarak Altunizade durağında inilir, yaklaşık 50 mt yürünür, Üsküdar / Çekmeköy metro hattına geçilir Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 40 metre yürünür.

Anadolu veya Avrupa yakasından Marmaray kullanılarak Üsküdar istasyonuna geçilir, Üsküdar – Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Saatler : 7/24

Adres : Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No: 113, Üsküdar/İstanbul

Telefon : (0216) 522 60 00

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir