Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Mersin’in Akdeniz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kültür, Atatürk Cd. No:66, 33010 Akdeniz/Mersin

Telefon: +903242375959

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
RABİA ZEYNEP KAFES- 
bir ay önce
Geçen hafta regl ağrısından bayılacak bi vaziyette gittim. Acıdan ağlıyorum ödemeyi yapın da öyle girin diyor. Acildeki hemşireler desen kakara kikiri. Doktor 3 saniye içinde ultrason çekilmesine karar verdi. 350 tl civarı bir şeydi. Ölecek olsanız bile gidin devlette sıra bekleyin. Sadece adı özel olan bir hastane
Melisa Öner- bir ay önce
Birkaç gün önce gittiğim özel adı altında en kötü 2 hastanesiniz bademcik iltihabı diye ilaç verdiniz bronşit çıktım 200 lira aldınız özel diye geliyoruz iyi hizmet alalım allah belanizu versin bu kurumla kim ilgileniyorsa yazık hem paramizdan hem sagligimizdan oluyoruz yanlış tesisler yüzünden corona var muayene yok bakmiyorsunuz bile o zaman kapatın gidin yapamıyorsaniz sagligimizla oynayamazsiniz …!
Hasan Korkmaz- dört ay önce
Eşim muayeneye geldi cerreha 3 aylık şeker tahlili istedi o ne ben bilmiyorum dedi. Sonra çıkan tahlillerini göstermeye gitti odaya girdiği zaman doktor gazetesini okuyordu buda gayet normal bir şey tabiki okusun gümdemi takip etmesi hele gazete okuması kadar güzel birşey olamaz. Sonuçlara göz ucuyla baktı hepsi çok güzel dedi. Eşim kanser hücresinin biraz yüksek olduğunu söyledi bakmadan kaçmış deyip oda iyi deyip yüzümüze bile bakmadan gazetesine devam etti. Biz orda bedava muayene olmadık bir bir diğeri sen yemin ederken böylemi yaptın yeminini insan olmak suçmu? Görevini sevmiyorsan bırak bu işi sana hiç yakışmadı doktor bey. Mümkünse önünden bile geçmeyin resmen para tuzağı bu kadar olur kalk kaç km yol gel ve sadece paran gitsin tek amaçları para almak
Buket Yalman- yedi ay önce
Check up yaptirdim, sonrasında 3 kere aramama rağmen idrar tahlili ve diğer tahlil sonuçlarımı iletmediler, e nabızdan kontrol ettim oraya da yüklenmemiş. Özel hizmet olarak sundukları bir tarama hizmetinde bu kadar gelişi güzel davranılması kabul edilemez.
Mustafa Arslan- sekiz ay önce
Olumlu tarafları doktorlar ve hemşireler çok ilgili yemekleri gayet güzel odalar temiz ilgi alaka yerinde. Olumsuz tarafları aşırı pahalı bir yer yatan hastaya hekim gördü ücreti diye bir ücret aldılar anlamadım acaba hekim değil de temizlik görevlisi mi görecekti? İki gece yatış yaptık tahlil tetkik hekim gördü falan 2.500 TL civarında bir ücret ödedik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir