Meydan Tıp Merkezi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Meydan Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Meydan, Hacı Derviş Apt, Kızıltoprak Mah, Ali Çetinkaya Cd. No:129/B, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: +902423111003

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Meydan Tıp Merkezi  YOL TARİFİ 

Meydan Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Kürşat Çelik – 6 ay önce
Bugün öğleye kadar akciğer filmi çıkarmam gerekiyordu birkaç özel hastaneyle konuştuktan sonra Meydan Tıp çektirdikten sonra yarım saat için de çıkabileceğini söyledikleri için sabah 9 da hastanede akciğer filmimi çektirdim öğleye kadar doktor çıkarmayıp izne ayrılmış böyle rezalet olmaz madem çıkaramıcaksınız neden yalan yanlış bilgide bulunuyorsunuz. Sizin yüzünüzden işimden oldum. Meydan Tıp Merkezi’ni tavsiye etmiyorum paranızla rezil olacağınız bir yer.
BG Video Art – bir yıl önce
Bu kadar sorumsuz bir yer olamaz ön dişimi mahfetti şimdi başka bi yere daha pahalıya başka işlem yapılacak. Özel diye bu hastaneye gelmeyin emin olun devletin hizmeti çok çok daha iyi. Ölücek olsam bile daha uzak bir hastaneye giderim.
Güray Gök – bir yıl önce
Guzel bir yer doktorlar ilgili. Ama aynisini çalli meydan tip merkezi icin soyleyemem allah kimsenin yolunu o hastaneye düsürmesin.
talhan salih kıvrak – ay önce
Dr. Erhan Atalay beye tekekkür ederim.. Güler yüzlü ekip ile daima çalışmanız dileğiyle.. Meydan Tıp ekibine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Cem Akyıldız – ay önce
Müşteri memnuniyeti güzel. Fiyatları makul. Tek sorun harita konumu hatalı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir