Milas Devlet Hastanesi Muğla Milas ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Milas Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Emek Mahallesi Prof. Dr. Şadan GÖKOVALI Cad. No:65, 48200 Milas/Muğla

Telefon: 02525135701

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Milas Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Milas Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Behçet Esenkaya – 3 hafta önce
Acil hiç ilgilenen yok doktor Zehra hanım görmeden ilaç yazıyor çocuğumun testi pozitif çıktığı için gittik hemşireyle reçete yolluyor ne ciğer dinliyor ne ateş ölçme hiç bişey yok.
Rifat Sevim Özdemir – 3 ay önce
Türkiye’nin en bilgisiz,en kalitesiz ,seviyesi en düşük Doktorları ve Personellerine ait Hastane. Kpss puanları en düşük şekilde atanmışlar buraya kesin. Söke devlete gidin daha iyi 39 derece ateşi olan havele geçirmek üzere olan bebeğime aşıdan sonra normal dolven verelim deyip ayakta beklettiler. Ben evde zaten 2 kere şurup içirdim ateşi düşmediği için hastaneye getirdim. İlgisiz alakasız bilgisiz personeller toplanmış milas acil bölümü.. Özel hastaneye gittik naptınız siz çocuk nerdeyse havale geçirecekmiş deyip hemen soyup ıslak bezlerle ateş düşürücü iğneyle müdahele edip çocuğumu kurtardılar. üç kuruş verin milas acilden uzak durun . Yazın pandemi zamanında tomografi sonucumu bile
Şener Gürseller – 7 ay önce
Covid aşısı ikinci doz için gittim. Sistemli güzel çalışıyor görevliler. Hastane şehrin dışında tam anlamıyla dağın başında. Anayoldan giriş tam bir felaket. Milas göbekten Bodrum yönüne doğru rampanın tam ortasında, sağa keskin dönüş yapmanız lazım. Ayrıca girişi gösteren tabelayı girişin 20 metre ilersine koymuşlar.
pınar durmaz – bir hafta önce
Koskoca hastanede dermatolog yok milas ta özel cildiyede yok bir tane izan hastanesinde var rezillik
Hakan _ – 5 ay önce
Bu hastane yeni yapıldı Ama ne fayda içindekiler aynı olduğu için değişen hiç bir şey yok. Doktorları kesinlikle ilgili duyarlı Doktorlara lafım yok Ama şu çalışan vezne sekreterleri tam bir hayal kırıklığı Hepsi bedavaya çalışıyormuş triplerinde. Doktorlardan daha havalılar Hastanede zaten ayrı bir alemler Telefonda tamamen insanlıktan çıkıyorlar Dışarıdan Hastaneyi arayıp bir bölüme bağlanmak istediğinizde O telefonların başında hangi Personeller var bilmiyorum direk meşgule atıyor Tipik laşkalaşmış personel mantığı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir