Ortaca göz kliniği Muğla Ortaca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ortaca göz kliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atatürk mahallesi, Karaoğlanoğlu Cd. No:20, 48600 Ortaca/Muğla

Telefon: 05539439152

Hizmet Saatleri: 09.30 – 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir

Ortaca göz kliniği YOL TARİFİ

Ortaca göz kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Yasin Karaman – 3 hafta önce
Tesadüfen gitdigim bir göz klinigi, beklemedim kadar modern ve sefkatli cok ilgiyle karsilandim. Son derece öneriyorum.
Yöre Arslan – 2 hafta önce
Şimdiye kadar gittiğim en ilgili göz doktoruydu. Kendisi sorduğum bütün sorulara sabırla cevap verdi ve ilgilendi. Kesinlikle çok memnun kaldım başka bir göz doktoru aramanıza gerek yok.
Toygar yildirim – 2 hafta önce
Doktor bey butun sorularimiza ilgiyle cevap verdi. Cok memnun kaldik.
BENAY SANİYE GÜÇLÜ – 3 hafta önce
İlgiyle muayene olduk, tüm sorularımızın cevabını aldık.
Can Kafes – 2 hafta önce
Çok çok iyi ilgilenildi doktor bey ve asistanı çok mütevazi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir