Özel 19 Mayıs Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Özel 19 Mayıs Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Özel 19 Mayıs Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Naci Çakır, Mah 761. Sok No:2, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124782828

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel 19 Mayıs Hastanesi YOL TARİFİ

Özel 19 Mayıs Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

irem kütükoğlu-1 ay önce
Özel 19 mayıs hastanesi bu dönemde gördüğüm en butik ve aile hastanesi.Çocuk hekimi olarak muayene olduğum Göz Doktoru Dr. Ömer Bey ,kardiyoloji bölümüne Dr.Rıza Bey ve diğer sayamayacağım doktorlar çok ilgili ve nezaket dolu insanlar.Çoğu hekimi Hacettepe Tıp mezunu,burda Çocuk Hekimi olarak çalışmaktan da onur duyuyorum
Rumeysa Tan-bir ay önce
Ben kızımın bademcik ameliyatını bu hastanede yaptırdım. Ameliyata alınan hasta sıralamasında karışıklık olup bizi ameliyat öncesi saatlerce stresle bekletmeleri dışında iyi bir hastane.
Alpaslan KOÇ-bir ay önce
Bugün İkinci gidişim oldu. İlkinde de pişman olmuştum fakat eşim buradan randevu aldı diye tekrar gittim. Çok kötü bir hastane tamamen parayı alalım da gerisi ne olursa olsun yaklaşımı var. Çalışanlar lakayıt, saygısız işlerini düzgün yapmıyorlar. Tekrar ediyorum Çok kötü bir hastane kesinlikle tavsiye etmiyorum.
okan karcı-2 hafta önce
Tam bir kazık hastane iyice fırsatcılıga dönüştürdüler işi. Muayene ücreti ayrı baska küçük biseyler çıkarıp yüklü ücret isteyen tam bir para tuzağı hastane. Parası bol olmayan bu hastaneden uzak dursun
E B- bir ay önce
Kardiyoloji bölümdeki rıza hocama çok teşekkür ederim çok bilgili ve tecrübeli bi doktorumuz ama psikiyatri bölümdeki osman hocamız da iyi elinden geleni yaptı ama alkol içtiğinizi sakın söylemeyin tekme tokat girisebilir haberiniz olsun:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir