Özel Akut Kalp Damar Hastanesi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon: +90 232 220 39 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Önder Yazıcı- 
bir ay önce
Nötr bildirim yapan arkadaslarin daha onceki tecrubeleri nasildi acaba? Bu cok mühim.Buca Seyfi demirsoyun anjiyo diye sevkettigi Hatay Üçyol’daki meşhur …pol hastanesinin rezilligini yasamamis olmalilar!tsm manasiyla para tuzagi… Daha oncede tanidigim bir kac kisi burada( Akut) bypass ameliyati olmuştu,nedense bu hastanenin dinginliği,sakinligi,samimi personeli vs.bana hep guvenilir gelmistir…neticede ucyoldaki meshur hastaneden ağabeyimi hizla cikarip buraya getirdik.Ön tetkikler vs derken ikinci gun ameliyata alindi ve aort dahil üç damarini dsgistirdiler!! Bugun ikinci gunumuzdeyiz ve keyifle sohbet edip hizla iyilesiyoruz.Bazi şeyler vardır; iyiki varsin deriz. İyiki varsin Akut.
Buse Erkan- dört hafta önce
Annemin (asude erkan) varis şikâyetleri ,ağrıları çoğalmışken gittiği her doktorun ameliyat olması gerektiğini söylemesi üzerine annem cok korkmuştu ve gözünde çok büyütmüştü, fakat Akuttaki doktorumuz Engin TULUKOGLU na muayenesini olduğunda doktor bey içimizi o kadar rahatlattı ve ameliyat değil operasyon olduğunu söyleyince hemen yaptırmayı düşündük ve dün işlemimiz gerçekleşti. o kadar memnun kaldık ki personelin ilgi alakası kurumun temizliği içimize çok sindi. Hepinizin eline saglık 🙂
Leyla Ozpirin- dört hafta önce
Annem 2017 ve 2022 de anjiyo oldu. Doktorumuz Uğur Hepçivici den çok memnunuz. Her daim ulaşıp konuşabiliyoruz ve teşhislerde nokta atışı yaparak yerinde kararlar alıyor. Hastane olarak ödemeler konusunda maalesef faturasız makbuzsuz işlemler oluyor. Ve itiraz ettiğimde işlemlerimin tamamına faturamı vermek zorunda kaldılar. Tek hoşlanmadığım kısım bu oldu.
Didem Ercan- iki hafta önce
Başta Doç Dr. Necmettin Yakut hocamıza ekibi Doç Dr. Tevfik Güneş ve Dr. Timuçin Özçelik hocamıza güler yüzlü ve ilgili hemşirelerimize sonsuz teşekkürler… Acil kalp krizi sonrası Bayraklı hospital dan hasta olmadan anjio CD si ile görüp bizi bypass ameliyatı için hastanelerine kabul ettiler.. değerlerimiz okadar yüksekti ki değerleri düşürmek ameliyata en az risk ile girmek için tedaviye devam ettiler şükürler olsun ki babamı hospital hastanesinde tutmayıp buraya getirmişim yoğun bakımdan çıktı odadayız ve herşey yolunda şükürler olsun 🙏🙏🙏
Kemal Soysal- üç hafta önce
Muhteşem bir hastane ve MUHTEŞEM BİR KADRO.Ben yorumuma sayın doktorum kalp damar cerrahisi DOÇENT DOKTOR TEVFİK GÜNEŞ hocama saygılarımı ve teşekkürlerimi ileterek başlayacağım.HOCAMA LAZERLE VARİS tedavisi için gittim.TEVFİK HOCAMIN yaklaşımı ve ilgisi ve naif konuşmaları beni çok mutlu ve motive etti.Hocamın yaptığı operasyon sonunda on yıldır çözülemeyen sorunum muhteşem bir şekilde çözüme kavuştu..Sayın TEVFİK GÜNEŞ HOCAM size en içten duygularımla teşekkür ediyorum.SAYGILARIMLA… Ayrıca operasyon öncesi ve sonrası benimle ilgilenen ve kontrollerimi yapan KAT GÖREVLİSİ SAYIN MUSTAFA BEYE ,HEMŞİRELER SAYIN MERVE VE HATİCE HANIMA VE NARKOZ GÖREVLİSİ SAYIN NURAN BEYE DE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEKTEN MUTLUYUM..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir