Özel Alanya Yaşam Hastanesi Alanya ilçesinde hizmet veren tam teşekküllü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır.  Özel Alanya Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şekerhane, Refik Bakalım Sk. D:No:3, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: +902422120555

Hizmet saatleri:  24 Saat hizmet vermektedir.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Alanya Yaşam Hastanesi 

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Yorumları – Şikayetleri

Filiz Sosun – 2 hafta önce

11. 01.2022 tarihinde doktor Ekber Serhan Özel SMR ameliyatıyla 20 yıllık nefes alamama problemi me yarım saatlik bir operasyonla son verdi. Hastanede kaldığım 2 gün bana güleryüzlü ve nazik davranışlarıyla destek olan 5. kat hemşirelerine,değerli doktorum Ekber bey ve tüm ameliyat ekibine, gece mesaisi olup sabah beni ameliyatımda yalnız bırakmayan kalbi güzel anestezi teknikeri canım Melisciğime sonsuz teşekkürler. Ayrıca hastane müdüresi Nurtaç hanıma ve odada ki ufak bir problemimizi oda değişikliğiyle anında çözen halkla ilişkiler müdiresine, insan odaklı, kaliteli hizmetlerinden dolayı tüm yaşam hastanesi ailesine teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle.
İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Yaşam Hastaneleri Grubu olarak hizmetimizden memnun kalmanızdan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Her türlü sağlık ihtiyacınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletir, bizlere 0 850 777 0 777 ve 444 77 44 numaralı telefonlardan ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla
Hale Yılmaz – 1 hafta önce
5 şubat saat 17.45 de Şiddetli mide agrısi nedeni ile acile geldik Alanya yaşam hastanesine. Acilen ciktigimiz icin hastamin maskesi yoktu. Hasta kabul deki hanimefendiler maskesiz giremessiniz dedi. Maske verin dedim bizim maskemiz yok gidin eczaneden alin gelin dedi. Sözde özel hastane ama ücretle muayene ettigi hastaya 1 liralik maskeyi vermekten aciz. Burda hastane hakkinda yapilan olumlu yorumlarin kesinlikle hastane tarafindan ucretli yapildigi kanaatindeyim. Maske dahi vermeyen acil hastasina eczeneye git diyen bir hastanenin hasta memnuniyeti politikasını tahmin edin. Paranızla rezil olmayın farklı hastaneleri tercih edin.
İşletme sahibinin yanıtı5 gün önce
Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Aldığınız hizmet sürecindeki memnuniyetsizliğinizin detaylarını sizden dinleyerek aksaklığın giderilmesini sağlayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanallar üzerinden paylaşmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz. E-Posta [email protected] Web https://www.yasamhastaneleri.com/gorus-ve-oneriler Her türlü sağlık ihtiyacınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletir, bizlere 444 77 44 numaralı telefonlardan ulaşabileceğinizi hatırlatırız. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla
Tuğçe Güneş – 2 ay önce

28 Kasim tarihinde Antalya Yaşam Hastanesi Yoğun bakımına kaldırılan babam için başta Hastane müdürü Neslihan Hanım ve hemşirelerinden, temizliğinden, yemeklerinden çok memnun kaldığımız için servis ihtiyacı için evimize yakın olan Alanya Yaşam Hastanesini istedik. Ama bir KVC hemşiresi olarak ve iki senedirde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Covid servisinde çalışan bir hemşire olarak ben bu kadar kötü bir yönetim, yetersiz hemşirelik bakımı ve eleştiri kabul etmeyen bir hastane müdürü (Nurtaç Arı) görmedim.AÇT takibi yapmadan ödemi olan hastaya sıvı yüklemesi yapan Dr Bayram Altintas’tan, Fatoş hemşire hariç 1-2-3 Aralık 4.kat gündüz hemşiresinden memnun kalmadık. Ayrıca kalp yetmezliği olan babama rutin ilaçlarının kullanımı ile ilgili bilgi verilmediginden dolayı üç gün boyunca babamın nabzı 130’lardaydi. Tıp 2 DM ve Steroid diyetine uygun olarak ara öğünler ben fark edilene kadar verilmedi. Odalarda tıbbi atık, iğne atik kovaları bulunmamakta, aseptik tekniklere uyulmamakta, tedavi tepsileri odadan odaya yataklarda gezmektedir. Hemşireler odadan odaya önlüklerini degistirmemekteler, hatta eldivenlerin bile hastaya özel degistirildiginden emin değilim. Ayrıca hastanın ağrı ve defekasyon degerlendirilmesi hiç yapilmamaktadir. Alanya Yaşam Hastanesi üç gün için ödediğimiz ücreti asla hak etmemektedir ve biz de bu parayı helal etmiyoruz. Özel okul mezunu olarak, özel ve devlet Hastanesi’nde çalışan Uzman bir hemşire olarak bu kadar kötü bir hastane, hasta bakımı ve yönetim görmedim. Antalya Vakıf Yaşam Hastanesindnen ne kadar memnun kaldiysak Alanya Yaşam Hastanesinden bir o kadar memnun kalmadık.

Ayse Tekin – 2 hafta önce

Hem Kızım Hem Oglumun Tedavisi İçin Yatış Yaptik.Verilen Hizmetten Çok memnunuz Hemşireler Özelikle Size Ailenizden Biriymiş Gibi Hissettirip Her Şekilde Yardimci Oluyorlar Bu ilgilerinden Dolayi Teşekkur Ederim…

Ayşegül Arslan – 2 ay önce

Covit 19 tedavisi alıyoruz yatarak , doktorumuz Bayram beyin tedavisi ve ilgisinden çok çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiye edebileceğim bir hekim. Servis hemşireleri odamıza sık sık girerek halimizi soruyor olmaları bizleri çok memnun etti. Allah hepinizden razı olsun. Panik halinde geldiğimiz hastane resepsiyonunda tutunda, temizlik personeline kadar herkesin ilgisi bizi çok memnun etti. Hastanenin Müdürü Nurtaç hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir