Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Aşağı Öveçler, 1332. Sk. No:15, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124738855

Hizmet saatleri: 08:00-18:00. pazar günleri kapalı.

 

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Burak Taşova-bir ay önce
Sağlık kontrollerim için tavsiye üzerine Ankara Cerrahi Tıp Merkezi’ne gittim. Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Ankara’da gittiğim diğer hastanelere göre daha sıcak bir ortam vardı. Kan alma, röntgen ve ultrason işlemlerimi yaklaşık 1 saatte hallettim. Tahlil fiyatları ve muayene ücreti de uygun. İşlemlerinde benimle ilgilenen giriş bankoda bulunan çalışanlara ve kan almada bulunan hemşirelere çok teşekkürler. Ankara’daki en iyi hastanelerden birisi olduğunu söyleyebilirim.
Nuran Kale-bir ay önce
Hekimlerinden çok memnun olduğumuz, güler yüzlü personeli olan çok temiz bir tıp merkezi. Pandemi döneminde bile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir tıp merkezi. Bütün çalışanlara çok teşekkür ederiz.
İşletme sahibinin yanıtı- bir hafta önce
Güzel Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
Cem G-4 hafta önce
Her yönüyle muhteşem bir kurum! Türkiye genelinde bu kadar ilgi ve alakanın , gerek doktoru, gerek hemşire ve diğer çalışanları anlamında takdir edilecek bir hastane. Başta Genel Cerrahi bölümünden Sevil Hanım olmak üzere, tüm hastane personeline teşekkürler diliyorum.
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Güzel Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
Bedirhan Erkus-bir ay önce
Kuzenimi gecen hafta noroloji ve gastroentroloji bolumlerinde muayene ettirdik. Gerek yapilan kan tetkikleri gerekse MRI sonuclari hizli bir sekilde raporlandi ve ilgili hekimler tarafindam degerlendirilerek gerekli tedavi duzenlendi. Henuz bir hafta gecmeden kuzenim tedaviye cevap verdi ve yasam kalitesi gecen haftaya gore cok daha iyi. Tesekkurler.
Ahmet GÜLTEKİM– 1 ay önce
Hem şahsi hem şirket çalışanlarımız için tercih ettiğimiz bir merkez. Özellikle PCR testlerinde hızlı ve en doğru sonuç alabildiğimiz bir kurum. Sadece test konusunda değil tüm branşlarıyla düzgün hizmet alabildiğim bir Tıp Merkezi ayrıca kendi laboratuvarlarının olması, hasta karşılama ve ilgilenme açısından memnun kalabileceğiniz nadir yerlerden.
Ömer Faruk-bir ay önce
Saç ekimi için bize ön muayene yaptılar. Ensemde bulunan ve donör olarak alınacak saçlar zayıf dediler ve dürüst bir şekilde saç ekimi yapmanın bizim için pek faydalı olmayacağını söylediler. Paramızı boşa harcamadık, teşekkürler.
İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Güzel Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir