Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hacı Derviş Apt, Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi, 2263. Sokak 129/B, 07100 Muratpaşa

Telefon: +902423111003

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

hayaller diyarı – 2 ay önce
12 aralık Cumartesi günü 9 yaşındaki kızımı acile getirmiştim. Muayene odasına girdiğimizde Dr Veysi Aldemir kızımın sedyeye oturmasını söyledi. Ben de bizden önceki hastalar da aynı sedyede muayene olduğu için doktordan sedyenin örtüsünü değiştirmesini rica ettim. Ne sekreteri ne doktor örtüyü değiştirmedi. Kızımı ayakta sadece boğazına bakarak gönderdi. Pandemi koşullarında gayet temiz, ilgili bir hastanesiniz(!!!)
neyzen tevfik – bir ay önce
Beş para etmez genel göz muayenesi için 19 ocak tarihinde doktor mehmet akif aksakal a gittim 3 gün rapor rica ettim vermedi göz patlar cam batar kör olsa bile rapor vermiyoruz dedi. Muayenesini de beğenmedim..
Ozqe K – bir ay önce
Checkup icin bilgi almak istedim surekli bir yere aktariliyor acan hanim efendi burasi laboratuvar diyor tekrar ariyorsunuz bi saniye diyip telefonda dakikalarca bekliyorsunuz daha bilgi almak icin bu kadar beklerken hizmet için sanirim saatlerce beklenir kotu bir iletisim hizmeti var iyiki once aramışım
İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhabalar efendim, öncelikle yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçerseniz bu konuyla ilgili size yardımcı olmak isteriz. Sağlıklı günler dileriz. Meydan Tıp Merkezi – Halkla İlişkiler Birimi 0554 577 10 48
cuneyt kaan – 4 ay önce
Meshanem de oluşan tümörüm için kendisine baş vurduğumda korku içinde idim. 5 yıl önce aynı ameliyatı olduğumdan süreci biliyordum acılı ve sancılı bir ameliyat ile karşı karşıya idim. Ama beni dinleyerek hastalığımın nüks ettiğini ve basit bir operasyon olacağını ve daha önceki yaşadığım sıkıntıları bir daha yaşamayacağımı anlatarak beni operasyona aldı. Ve dediği gibi çok çok acısız bir operasyon ile kitleyi temizleyerek beni sağlığıma kavuşmamı sağladı hocam herşey için çok teşekkür ederim. Bu arada hiçbirşeyi şansa bırakmayan ve hasta pisikolojisini iyi bilen bir doktorum olduğu için kendimi şanslı hissediyorum ve ameliyatta emeği geçen tüm hastane personelinize çok teşekkür ederim. DR Erhan Atalay a sonsuz teşekkürler.
Ece Terevi – 5 ay önce
Aslında bildigin ve bir Baska hekiminizxen dolayı severek geldigim bir hastane. İlk kez göz doktorunuz Kemal sagnak beyefendiyi ziyaret ettik kızım ilk kez göz doktoru ile tanısıyor. Size cümleleri değiştirmeden aynen yazıyorum. – okuyanıyorsan okuyamıyorum de, – ben sana ne var diye sormuyorum! Havayı yumusatmak icin güldüğümde kızımla – gülünecek ne var?? Ayak üstü elli tane azar işitmek İcin gelmedik hastanenize.doktorunuzun yanındaki yardımcı asistan kızımız bile mahcup oldu, utandı. Olacak sey değildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir