Özel Antalya Yaşam Hastanesi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Antalya Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şirinyalı, 1487. Sk. No:4, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: +902422120212

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Antalya Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

ibrahim Asarcıklı – bir ay önce
Tansiyon yüksekliği ile kötüleşerek lara yaşam hastanesi Dr. Kenan minareci ye geldim yapılan tahlil ve tetkik sonucu anjio oldum , ana damar %99 tıkaliymis, Dr Kenan bey sayesinde anjiom başarılı geçti stent takıldı şuan nefes alışım çok rahatladı, tansiyonum normale döndü. İlgisi ve muayenesi için öncelikle doktorum Kenan beye , anjio ekibine ,sekreteri Aslı hanıma, çok ilgili davranıp bizi yönlendiren Endoskopi hemşiresi Aynur hanıma, efordan Yeşim hanıma ve 1.kattaki benimle bizzat ilgilenen Personel Hüseyin beye ve hemsırelere çok yürekten teşekkür ediyorum. Ameliyat öncesi ve sonrası cok guzel motive oldum.Hastanede böyle nezaketli ve halden anlayan insanların çalışması beni çok mutlu etti, yaşam hastanesine teşekkür ediyorum.
H D – ay önce
Eşimin hastalığı için gittik. İçerisi çok kalabalık. Bir şey sormak için bile azımsanmayacak bir süre bekliyorsunuz. Üzerine doktor sırası bekliyoruz. Görevli ile enjektör odasına hemşire çağırması için konuşuyoruz ne gelen var ne giden. Muhtemelen unutmuş. Sonra diğer Görevli ile işi hallettik. Bana verdiği intiba devlet hastanesinin daha iyisi, temizi güzeli. Doktorumuzdan memnun kaldık. Fakat işleyişi çok beğenemedik. Temizliği iyi. Fiyatlar normal. Otopark sorunu yok. Geçmiş olsun…
Ilgın Gebecelioğlu – 2 hafta önce
Merhaba Annem 71 yaşında kronik rahatsızlıklarımiz mevcut 25 gün önce opera yasam covit bölümü 6.kata yatis yaptık Opera,yaşamda Dr.muz Hatice Kayikcioglu ve ekibi tedavimizi yaparak ,bizi Lara Yaşam Dr.muz ismail Erogullarina yönlendirdi,ve tedavimiz orada devam etti. Bu arada belirtmek isterim ki Opera Yasam 6.kat covit servisi Dr.muz Hatice Hanım ve ekibinin özverili ve profesyonel çalışmaları kusursuzdu.Önce Allah sonra onlar sayesinde Covitti yendik. Lara Yaşam Hastanesinde başta Müdürümüz Adnan Beye ve Bashemsiremiz Fehime Hanıma Dr.muz İsmail Erogullarina ve 1.kat hemşirelerimiz Nermin İnce,Özlem Aksel,Songül Sevindik,Ayşe Kahveci,Feyza İşler, Ramazan Kop , Ümmühan Tosun,Rabia Bayır,Özge Uyanık,Sedef Kılıç ve endokrin Hemşiremiz Nesrin Gülmez,e gece gündüz emekleri,Tüm yorgun ve yoğun tempoya rağmen gülümseyen, moral veren yüzleri, kendimizi evimizde hissettiren misafirperverlikleri için sonsuz teşekkürler ediyoruz.Asla haklarını ödeyemeyiz. Ve belirtmek isteriz ki gerek oda temizlik servisi çalışanlarımız,gerek yemek servisi çalışanlarımız özveri,güleryuzlu ve hijyen kurallarına son derece dikkat ve itina ile hizmet vermişlerdir onlara ayrica teşekkür ederiz. Yaşam dediğiniz gibi sağlıklı olmak demektir, Ama sizlerle❤ Zekiye Gebecelioğlu/İlgin Gebecelioğlu Boztepe
şebnem yetiş – bir ay önce
Geçirdiğim ameliyat sonrası güler yüzleri ile ilk önce motivasyonumu arttıran daha sonra hafif elleriyle hiiç canımı acıtmadan hep yanımda olan ve hep güven veren, enerjileriyle beni çok mutlu eden 4. katın güzel hemşireleri Gülnara Hanım ve Pelin hanıma çok çok teşekkür ederim. 4.kat sorumlu hemşiresi İlknur hanım ve tüm ekibi iyi ki varsınız 🙂 Ve tabi ki değerli doktorum Kazım Hançer… Tüm kriz anlarımı deneyimli bilgisiyle göğsünde yumuşatan, muazzam bir sabırla tüm sorularımı cevaplayan, titiz ve özenli prensipleriyle ameliyat sürecimi başından sonuna sorunsuz geçirmemi sağlayan sayın doktorum Kazım Hançer’e ayrıca teşekkür ederim.
Mustafa Yeşil – bir ay önce
Teşekkürler Antalya Lara Yaşam Hastahanesi Babamın kalp rahatsızlığı nedeni ile Antalya Lara Yaşam Hastahanesi ne gittik. Kalp ameliyatını yapan Doç.Dr.Gökhan ÖZERDEM in profosyenel yaklaşımı,güven verici tavrı,güler yüzü ve düzenli sık takibinden gerçekten çok memnun kaldık.Ameliyattan önce anjiyo yapan Uzm.Dr.Kenan Minarecinin samimi sıcak kanlı tavrı ve bizi doğru yönlendirmesi de bizi oldukça memnun etti. Ayrıca bizi kendi evimizde gibi hissettiren güler yüzlü, samimi,sıcak kanlı ve hastamızı sanki kendi yakınları gibi gibi ilgilenen 1. Kat hemşirelerine (Nervin hanım,Beyza hanım,Ayşe hanım,Özlem hanım,Fırat bey ve ismini bilmediğim için yazamadıgim diğer hemşire arkadaşlara) çok teşekkür ederim. Babamı banyo yaptıran tıraş eden Hasta bakıcısı Hüseyin bey size de gerçekten minnettarız. Böyle güzel ve işinde profesyonel bir ekip ile çalıştığınız için teşekkür ederim Antalya Lara Yaşam Hastahanesi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir