Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sedir, Gazi Blv. No:78, 07050 Muratpaşa/Antalya

Telefon: +902423440909

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Ezgi Kezer – 2 ay önce
Psikiyatri bölümü Okan beye tavsiye üzerine gitmiştik. Kendisi muhtemelen doktorluk hayatından sıkılmış ya da hakkimda bir dava açılsın diye uğraşıp kendine eğlence arıyor. Yanlış teşhis üzerine yanlış teşhis koyuyor. Sakin gitmeyin. Çocuğumuza once direk rol yapıyor dedi taklit ediyor dedi olabilir dedik. Daha sonra götürdüğümüzde gerizekali bu çocuk algılamıyor kafası basmıyor boyle idare edeceksiniz hatta gidin engelli raporu alin dedi. Gerçekten bu şekilde söyledi. Kırıcı ve alayci. Bunun üzerine birkaç zeka testiyle beraber doçent bir psikiyatri doktoruna başvurduk. Böyle birseyin olmadığını ileri bir depresyonda olduğunu söyledi. Benim içinde borderline kişilik bozukluğu var bununla yaşa git uğraşma boşver demişti. Böyle birsey olmadığını başka bir doktordan öğrendim. Bize kendimizi çok kötü hissettirdi. Kasapların doktorluk diplomasi verdiğini bilmiyorduk öğrenmiş olduk. Kendisine de Allahtan acil şifalar diler en kısa zamanda bir muayene olmasını tavsiye ederiz.
Selma Aksanoğlu – 5 ay önce
01.09.2021 tarinde muayene olmak için gittik randevu sistemi yok sıra alarak muayene olabiliyorsunuz. Önümüzde kaç kişi oldugunu göremiyoruz ekranlar çalışmıyor kime göre sıra var belli değil! Bir daha kapısından bile geçmem İnsanları hasta değil para olarak gören bir kurum sağlıgın geride kaldıgı yer. Salgın hastalıkla mücadele edildiği bir zaman da herkesin havasız üstüste bekletildiği, hastane ile alakası olmayan bir kurum
Emre İzoglu – 5 ay önce
Devlet hastanesinden daha kotu. Randevu almıyorlar.direk gidiyorsunuz sıraya giriyorsunuz. Ama kaçıncı siradasiniz söylemiyorlar.muayene odalarının üstündeki isim yazan ekranlar çalışmıyor. Devlet Hastanesi’nde bile o ekranlardan siranizi takip ediyorsunuz. 2 saat sonra muayene olabilirseniz şanslısınız. Devlet hastanesinden daha fazla rezil olup birde üstüne para vermek istiyorsanız adres Çallı meydan tıp. Bu arada personele kaçıncı siradayim diye soruyorsunuz sirayla çağırıyoruz işte deyip kapıyı suratimiza carpiyorlar. Kısacası paranızla rezil oluyorsunuz. Böyle bir fantaziniz varsa gidin.
TOLGA CEYLAN – 6 ay önce
Hemoroit ameliyati oldum. Lazerle yaptiklarini soylediler fakat neşterde kullanmıslar rızam dışinda ilduğu halde.Özellikle istemedigimi soylememe rağmen. Ameliyat arkasi defalarca 2 ay boyunca doktorun yanina gittim bazi rahatsizliklardan sonra. en sonun makat darligi olusmus. Hic tavsiye etmiyorum. Hala ayni rahatsizligim var. şiddetle tavsiye etmem
Ali Yılmaz – 7 ay önce
4 gün önce nişanlımın rahatsızlığı sebebiyle aciliyetten dolayı bu hastaneye gittik. Belirtileri korona olduğunun kanitiydi resmen. Acilde ki kendini doktor sanan yaşlı amcamiza nişanlım sorunlarını anlattıktan sonra sizin psikiyatriye görünmeniz gerekebilir diye tiye almış birde. Sonrasında başka hastanede test yaptırdım sonuç pozitif.İşini adabiyla yapan 60 65 yaşındaki doktorunuzu burdan saygı ve sevgiyle anıyorum. Güvenerek asla gidilmeyecek bir hastane olduğunu düşünüyorum. Verdiğiniz paraya harcadığınız zamana yazık. Tercih etmeyin bence.
İşletme sahibinin yanıtı 7 ay önce
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Merkezimiz de covid-19 testi yapılmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.
Medat Uyaniker – ay önce
işe girmek için buradan Son derece sıcak ve samimi ortam içinde muayenizin olup alabilirsiniz.ücret 130 tl.solunum testi covid dolayısı ile yapılmıyor.engelli parki ve girişi var.otopark ve kafeteryada var.islemlerimizin sonucunu muayene dahil 1 saat 10 dakikada aldik

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir