Özel Deva Tıp Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Deva Tıp Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Deva Tıp Merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres: Ayvalı, Ayvalı Cd. 113/B, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: 03123266565

Hizmet saatleri: 08.00-22.00

 

Özel Deva Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Deva Tıp Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Hidayet Kural-bir ay önce
Ayrıntılı ultrason için araştırma yapıyordum, daha önce hiç gitmedim, belki doktorlar şahane insanlar ama telefonda konuştuğum hanımefendi hastane adına farklı bir imaj yarattı bizde, daha insanlara hitap eden, nasıl ve ne şekilde konuşmasını bilen birini koysanız telefonun başına belki sizin için daha iyi olacak.. En azından sadece ayrıntılı ultrason fiyatını söyleyip, fiyatın içindekileri ben sormadan söyleyen birisini koysanız belki daha çok tercih sebebi olacaksınız, insanlar için fiyat önemli değil, mebla karşılığı alacakları hizmet önemli. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
mustafa akgün-bir ay önce
değişik zamanlarda değişik hemşirelere serum da yaptırdım, iğne de oldum, hasta olarak gittiğim için ben tedirgin ve ağrılıydım, hemşirelerin güler yüzü ve nezaketliği sayesinde daha ilk karşılaşmada sanki hastalığımın yarısı gitmişti. Güler yüzlü ve nazik bir hemşire ekibi ile , temiz ve ferah bir ortamda en kısa sürede -hiç bekletilmeden- tedavimi oldum, hiç zorlukla karşılaşmadım teşekkürler deva tıp merkezi hemşireleri teşekkürler deva tıp merkezi kurumu
EREN BAŞ-bir ay önce
Profesyonel kadrosu ile ileri seviyede sağlık hizmeti veren kurum , şiddetle tavsiye ediyorum, güvendiğim bir tıp merkezi herzaman derdimize deva oldu. personel ve doktorların ilgi ve alakasindan memnunuz lütfen bu şekilde devam edin.
Birten ışık-bir ay önce
Geçen hafta 2.5yasindaki oğlumun rahatsızlığı nedeniyle Deva Tıp Merkezine başvurduk. Çocuk uzmanı Dr Şakire hanıma muayene olduk. Güler yüzlülüğü .bilgi ve tecrübesi hastasini takip etmesio kadar guzel ki çocuğunuzu emin ellere teslim ettiginizi anlıyorsunuz.Cok teşekkür ediyorum kendisene .
Pınar Aslan-3 ay önce
Kesinlikle rezalet.. Devlet hastanelerinde olan ilgi alaka bile daha güzeldir. Sağlık personeli olduğumu söylediğim halde 21.40 da gittik ve iğne vurulacaktı. Kasayı kapattığını söyledi hanımefendi. Bu arada 22.00 da kapanıyor olarak gözüküyor ve gitmeden de aradım. Nakit alabilceğini söyledi. Atm 75 metre ötede bu arada. Sürekli kurduğu cümle ama kapatıyoruz , ama kapatıyoruz üslubu hiç hoş değildi. Günseli ya da Günsevin hanımdı sanırım.. Resmen köpek gibi davranıyorlar resmen. Leş bir hizmet.. Annem ağrıdan kıvranırken bir enjeksiyon yapılması ne kadar sürebilir ki 2 dakika.. Doktor beyin tepkisizliği , annemin ağrısı varken olayları orada izlemesi ayrı bir şey.. bu kadar kalitesiz sağlık hizmeti veren bir yer görmedim. Ölüyorum deseniz dönüp bakmayacaklar. Sağlık hizmetinde mesai saati yoktur , gelen kişi hastadır , acildir güzel bir uslupla ifade edilir bazı şeyler. Bu yorumu bile okuyacaklarını düşünmüyorum.. ama görenler varsa asla asla tercih edeceğiniz bir yer değil. Gülhane hastanesine , Zübeyde hanıma , diğer devlet hastanelerine gidip sıra beklemeniz orda göreceğiniz muameleden çok çok daha iyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir