Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bursanın Yıldırım ilçesinde bulunan üniversite hastanesine bağlı bir diş polikliniğidir.. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili çeşitli rahatsızlıkların tanısının konduğu, tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği sağlık kuruluşudur. Kendi alanında uzman bir çok diş hekimi ve personel bu hastanenin çalışan kadrosunu oluşturmaktadır. İmplant,Diş çürüğü,Dolgu,Kanal tedavisi,Diş kaplama,Diş eti hastalıkları,Ağız, diş ve çene cerrahisi,Diş beyazlatma,Ortodonti,Diş protezi,Röntgen ve görüntüleme,Estetik diş hekimliği uygulamaları gibi birçok uygulama yapılabiliyor.  Aynı zamanda bu diş hastanesinde koruyucu diş hekimliği uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Ağız ve diş sağlığının son derece önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyor  olsanız bile olası hastalıkların erken dönemde tanısının konabilmesi ve oluşmadan önlenmesi  için düzenli olarak muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. aşağıda bulunan  yorum ve şikayetler kısmına bu hastaneyle ilgili düşünce ve görüşlerinizi belirtebilir, hizmet alacak insanların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz..

Adres:Selçukbey, Selçuk Bey Cd. No:23/1, 16310 Yıldırım/Bursa

Telefon:02243670368

Hizmet Saatleri: 08.00-21.00

Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları- Şikayetleri

ibrahim yüksel – 4 hafta önce
Yaklaşık 8 yıl önce dişlerime amalgam dolgu yapıldı. O günden beri her geçen gün artan sindirim sorunları, şişkinlik, kabızlık, gaz, Miğde de yanma gibi şikayetler oluştu, bir türlü geçmeyen rahatsızlıklarım sonucunda yakın zamanda  Alternatif tıpla tanışma fırsatım oldu,  beslenme düzenimine dikkat etmeme rağmen şikayetlerim her ne kadar azaldıysa da geçmedi.Sorunumun aslında mevcutta bulunan “Amalgam dolgu” olduğu ortaya çıktı Güvenli bir şekilde amalgam dolguların değişmesi gerektiğini, aksi takdirde değişmemesinin daha güvenli olduğu bilgisini doktor bey iletti. O günden beri Bursa’da uzun arayışlar sonucunda Doktor Rıdvan Bey ile tanışma fırsatım oldu. Kendisine durumumu anlattığımda vermiş olduğu gayet açıklayıcı bilgiler sayesinde sorunun sadece amalgam dolgular değil, diğer dişlerimde de çürükler olduğu ve herkesin korkulu rüyası 20’lik dişlerden bir an önce kurtulmam gerektiğini söyledi ve tedavi sürecine başladık.Kullanmış olduğu “Özel Maske” sayesinde güvenle  Amalgam dolgulardan ağrısız bir şekilde kurtuldum. Sırada daha önce çektirmediğim  20’lik dişler vardı Rıdvan Bey’in tavsiyesi ile Doktor Halil İbrahim Bey, normal diş çekimi gibi ağrısız bir şekilde çekti ve  süreci bugün itibari ile tamamladık. Başlarda saymış olduğu şikayetler inanılmaz derecede azaldı. Rıdvan Bey’e Ekibine ve Halil İbrahim Bey’e baştan sona kadar vermiş oldukları ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
İşletme sahibinin yanıtı  – 3 hafta önce
İbrahim bey değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Çektiniz sıkıntılara çözüm olabilmek bizleri mutlu ediyor. Sağlıklı günler dileriz efendim.
Ayse Taşdemir – 4 hafta önce
Mide bulantılarım,diş fobim ve geçmişteki kötü tecrübelerle gergin ve tereddütle başladığım bir süreci bugün mutlu bir şekilde geride bıraktım. Doktorum Rıdvan beyin işinin ehli olması,elinin hızlı olması ve yapacağı işlemler hakkında bilgi vermesi sürecin daha kolay ve rahat ilerlemesini sağladı.Bugun son işlem olarak zirkonyum kaplamam takıldı ve diğer dişlerimden ayırt edilmiyor. Rıdvan Bey emeğiniz ve özverinize sonsuz teşekkürler asistan Ayşe hanıma da teşekkürler Bu meslekte işini sizin gibi titizlikle yapan hekimlerimizin artması dileğiyle. Gönül rahatlığıyla tavsiye edilir.
İşletme sahibinin yanıtı 4 hafta önce
Ayşe hanım değerli yorumunuz bizleri çok mutlu etti. Sağlıklı gülüşler dileriz.
Taner Seymen – 3 hafta önce
Diş hekimi Şeyma Nur türkan Hanım’a ilk önce çok teşekkür ederim; çektiği onca diş, yaptığı dolgular,diş temizliği ve porselen diş tedavisi ve yapımında hiç acı hissettirmediği için. Güler yüzlülüğüyle ve iş tecrübesinin kusursuzluğuyla, işinin ehli bir diş hekimi olduğunu gördüm.ve kendine çok teşekkür ederim tüm emekleri için.Tereddüt etmeden herkese canı gönülden Şeyma Nur türkan Hanımı tavsiye ederim.
İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Taner bey değerli yorumunuz bizleri çok mutlu etti. Sağlıklı gülüşler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir