İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Küçükyalı, Atatürk Caddesi, Talat Bey Sok. No:26, 34840 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 518 09 00

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi YORUMLARI 

Emre Tural – bir ay önce
Beylerbeyi Spor Kulübü Basketbol Şubesinde tüm sporcularımızı İbni Sina Hastanesine yönlendiriyoruz. Bir defa dahi sporcularımız olmaz, yapamayız denmedi. Her defasında bir çözüm üretildi. 11 yıldır bir kez bile yönetimi ile konuşma gereği dahi duymadık, bir komisyon istemedik; Çünkü hiçbir sorun yaşamadık.

ebru Biber – 2 hafta önce
Checkup için gittim. Tüm çalışanlarından memnun kaldım. Personel ve doktorlar çok ilgili ve nazik. Bütün işlemlerimiz çabucak bitti. Kesinlikle tavsiye ederim.

hatice açık – 2 ay önce
Kadın doğuma gittim boşuna muayne ücreti ödedim, regl olduğum ortaya çıktığı için muayne etmedi ve buna yönelik bir çözümleri de olmadı. Muayne ücreti de iade edilmedi, çözümsüzlükle geri döndüm ve şikayetim reglden sonra da devam etti.Tamamen ticari bir yer. Bunu muayne ile bilemeyiz test yaptırmaniz lazim onun icin 120 tl ucrer ödüyosunuz dendi. Yani regl olmasam bile yine çözümsüz geri dönecektim.
Kesinlikle gitmeyin ilgisiz birnyer. Araştirma hastaneleri daha ilgili….

Serhat Erol – 2 ay önce
Göz doktoru çok kaba hastaya bağırıp çağırıyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Diğer doktorlar ve çalışanlar ise gayet güleryüzle karşıladılar. Onlara teşekkür ederim. Ama göz doktorunun acilen medeniyet dersi alması gerekiyor. İyi çalışmalar.

Ömer Kutlu – 4 ay önce
Yakın diye, özel hastane diye sakın burayı tercih etmeyin. Serum için damar yolu açamayan hemşirelerin, sırf para almak için (özellikle istemememize rağmen) gereksiz yere kan tahlili isteyen ve sonucuna bile bakmayan hekimlerin olduğu tam bir para basma merkezi. Hastamızı acil getirdik serumdan sonra aracımıza bindirdik parayı ödemediniz diye telefon ettiler. Bir yere gitmiyoruz kaçmıyoruz hastamız ayakta duramıyor aracıma bindirelim ödeyeceğiz dedik özür bile dilemediler..Beğenmediğimiz devlet hastanesi buradan çok çok daha profesyonel ve iyidir

Sedef ceyhan – 4 ay önce
Genel olarak mide rahatsızlığım ve migrenim için ani rahatsızlıklarımda gidiyorum. Doktorlar ilgililer, hemşireler çok empatik ve nazik. Hepside güler yüzlü. Aile hastanesi gibi. Doktorlar serum bittikten sonra nasılsın diye gelip soruyor dahi çok şaşırdım ilgiye. 2 yıl önce domuz gribi olduğumda bir kaç doktor gezdim hiçbiri teşhiş koymadı, Müseyip Bey ile bir konuştuk test istedi sonuç pozitif çıktı. Genel olarak iyi bir hastane.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir