Özel İzan Sağlık Hastanesi Muğla Milas ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel İzan Sağlık Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hayıtlı Mah.N:21, 48000 Milas/Muğla

Telefon: 02525129300

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel İzan Sağlık Hastanesi YOL TARİFİ

Özel İzan Sağlık Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Sertaç Özdemir – 3 hafta önce
Rezil bir yer. Hastane demeye bin şahit ister. Özel sigorta ile giris yaptik. 2 gun yatis verdi. Cikista para istiyorlar. Ozel sigorta giriste isleme alinmamis. 2 bebekle 3 saattir ozrl sigorta cikis islemleri icin bekliyoruz.
Kazım Erşen – 3 hafta önce
Bölgedeki fiyat hizmet performansı açısından en uygun yer. Tüm birimlerde hizmet veriyor. Bodrumdan çoğunlukla hastalarda tercih ediyor. Fiyatı uygun hizmeti orta üstü. Tamamlayıcı sağlık sigortasini kabul ediyor diye hatırlıyorum.
Cansever Aktaş – bir ay önce
Hayatimda gördüğüm en pis hastane.dahiliyeden randevu alarak hastaneye gittum fakat orda tekrar siraya girip sira bekledim kan ve gaita testi istedi doktor.wc ler iğrenç ger yer pis her birimde ayri sira.calisanlar konusmayi bile bilmiyorlar.kesinlikle rezil
Ali Necip Bafa – 3 ay önce
Psikiyatri bölümünden eşime randevu aldık, 2. Sıra verdiler. Saat 9 u geçti 15 dakika, doktor nerde diye sorduk, 10 a doğru gelir dediler. Güya özel hastane !!? Milleti parasıyla rezil eden sistemsiz, ciddiyetsiz bir yer. Ne bir bilgilendirme ne de yeterli ilgi var. Sorsan özel hastane. Ver parayı otur aşağı. Mecbur değilseniz asla tercih edilmez.
Nataša Güler – 2 ay önce
İyi hastane, çok iyi doktorlar. Bazı yorumlar okudum ne insanlar yazdı. Eski eşyalar veya çok dolu, ama eşyalar yüzünden mi oraya geldiler veya doktora geldiler? Bunu anlamıyorum. Evet, hastane her zaman dolu, ama insan bu hastaneye her zaman gidiyor, çünkü biliyor doktorlar daha iyi nasıl başka yerde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir