Özel Jimer Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Özel Jimer  Hastanesi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Jimer Hastanesi, yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 

 Adres: Beşevler, Odunluk Mihraplı Cad. Orhaneli Yolu, Kavşağı No:6, 16110 Nilüfer/Bursa

Telefon: 444 4 567

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Jimer Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Jimer Hastanesi 

Yorumları- Şikayetleri:

Burcu Türker – 1 ay önce

Hasta bakımla ilgilenen bi abla var adı Aysun okadar iyi mükemmel ki kendi kızı gbi ilgilendi bugün benimle. Allah ondan razı olsun çok mükemmel bir insan çok aşırı sevdik ailemle iyki var Aysun ablalar dolsun taşsın her yer. 22 Aralık sabah 7 de ameliyata girdim doktorum zaten mükemmel Aral Atalay harika bi doktor, insan iykimmm… Yalnız tek çalışan hemşirelerden haz alamadık çok umursamadılar kontrol etmeye nadir geldiler büyük tansiyonum 5 bşey olursa cagırın dediler bidhada gelip bir sormadılar bile saatlerce tek sorun oydu( ameliyat hemşireleri çok iyydi ama heyecan bile yapmadım sağolsunlar)

İşletme sahibinin yanıtı – 1 ay önce 

Merhabalar Burcu Hanım, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi Jimer ailesi olarak iletmek isteriz. Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.

Mehmet Evren – 5 gün önce

Op.dr. Fatma Nuray sözeri altıner de 21/01/2022 tarihinde sezeryan doğum yöntemi ile doğum yaptım sezeryana karşı çok büyük korkularım vardı bebeğimin hayatı tehlikesi olduğu için mecburen sezeryan olmak zorunda kaldım ama Nuray hocam en başından itibaren beni bir anne şefkati ile rahatlattı ameliyathanede spinal aneztezi sırasında ellimi tutarak bana destek oldu öyle içten öyle güzel bir doktor kesinlikle Nuray hoca bu hastane için bulunmaz bir velinimet ameliyata ağlayarak girdim gülerek çıktım eşim bile inanamadi ameliyat sonrasi hiç bir sıkıntı yaşamadım bugün hamile olsam kesinlikle tercihim yine Nuray hoca olurdu ömür boyu dua edeceğim kendisine en güzel şekilde bebeğimi kucağıma verdi hamileliğimde ki sikinttilarda hep yanımda oldu verdiği ilaçlar sayesinde hamileliğim de çok güzel geçti sayesinde oğlumu kokluyorum kokladikca dua ediyorum iyiki Nuray hocayı tercih etmişim iyiki karşıma çıkmış her zaman gülerek anlatacağım bir doğum anım oldu sayesinde

İşletme sahibinin yanıtı – 5 gün önce

Merhabalar Ailemizin Değerli Üyesi, Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür eder ve bu güzel temmeniler hocamızlada paylaşacağız. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.

Erdem Bilici – 3 ay önce

bazı doktorların sadece para için insanları telaşlandirmasi ve yanlış bilgiler vererek bizlerin üzülmesine vesile olan bir hastane yapısıyla birlikte kaldık sürekli gittiğimiz hastane artık benim için bitmiştir.jimer hastanesi sanıldığı gibi değildir yorumu okuyan herkese tavsiyem şudur eğer jimere gittiyseniz mutlaka başka bir doktora da danışmalısınız açık ve net bunu söyleyebilirim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir