Özel Jimer Hastanesi Bursanın nilüfer ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Jimer Hastanesi  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Beşevler, Odunluk Mihraplı Cad. Orhaneli Yolu, Kavşağı No:6, 16110 Nilüfer/Bursa

Telefon:444 4 567

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Jimer Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Jimer Hastanesi 

Yorumları- Şikayetleri

Mesut Buyruk – bir ay önce
Merhabalar 6 ay kadar önce Jimer de saç ekimi yaptırdım. Gerek işlem sırasındaki ilgi alakaları, gerek işlem sonrası destekleriyle çok memnun kaldım. İşlem kolay gibi görünsede çok büyük bir işlem ve burada işinin uzmanları tarafından hastahane ortamında yapılıyor. Şuan saçlarım 6. Ayda olmasına rağmen doldurdu ve gayet orjinal bir görüntüdedir.. gerçekten emeklerine sağlık…
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar Mesut Bey, Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.
“atakn” atakan 1907 – 5 gün önce
saç ektirmek için jimer hastanesinin saç ekimi bölümüne danıştım verdikleri bilgiler ve ilgileri sonucu ektirmeye karar verdim ve şuan 6. ayımdayım. olumlu sonuçlar almaya başladım umut bey ve ekibine teşekkür ederim 🙂
İşletme sahibinin yanıtı 5 gün önce
Merhabalar Atakan Bey, Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.
burcu türker – bir ay önce
Hasta bakımla ilgilenen bi abla var adı Aysun okadar iyi mükemmel ki kendi kızı gbi ilgilendi bugün benimle. Allah ondan razı olsun çok mükemmel bir insan çok aşırı sevdik ailemle iyki var Aysun ablalar dolsun taşsın her yer. 22 Aralık sabah 7 de ameliyata girdim doktorum zaten mükemmel Aral Atalay harika bi doktor, insan iykimmm… Yalnız tek çalışan hemşirelerden haz alamadık çok umursamadılar kontrol etmeye nadir geldiler büyük tansiyonum 5 bşey olursa cagırın dediler bidhada gelip bir sormadılar bile saatlerce tek sorun oydu( ameliyat hemşireleri çok iyydi ama heyecan bile yapmadım sağolsunlar)
İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhabalar Burcu Hanım, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi Jimer ailesi olarak iletmek isteriz. Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.
MEHMET EVREN – bir hafta önce
Op.dr. Fatma Nuray sözeri altıner de 21/01/2022 tarihinde sezeryan doğum yöntemi ile doğum yaptım sezeryana karşı çok büyük korkularım vardı bebeğimin hayatı tehlikesi olduğu için mecburen sezeryan olmak zorunda kaldım ama Nuray hocam en başından itibaren beni bir anne şefkati ile rahatlattı ameliyathanede spinal aneztezi sırasında ellimi tutarak bana destek oldu öyle içten öyle güzel bir doktor kesinlikle Nuray hoca bu hastane için bulunmaz bir velinimet ameliyata ağlayarak girdim gülerek çıktım eşim bile inanamadi ameliyat sonrasi hiç bir sıkıntı yaşamadım bugün hamile olsam kesinlikle tercihim yine Nuray hoca olurdu ömür boyu dua edeceğim kendisine en güzel şekilde bebeğimi kucağıma verdi hamileliğimde ki sikinttilarda hep yanımda oldu verdiği ilaçlar sayesinde hamileliğim de çok güzel geçti sayesinde oğlumu kokluyorum kokladikca dua ediyorum iyiki Nuray hocayı tercih etmişim iyiki karşıma çıkmış her zaman gülerek anlatacağım bir doğum anım oldu sayesinde
İşletme sahibinin yanıtı – bir hafta önce
Merhabalar Ailemizin Değerli Üyesi, Güzel yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür eder ve bu güzel temmeniler hocamızlada paylaşacağız. Siz değerli aile üyelerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sağlıklı güzel günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir