İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Arnavutköy Özel Lilyum Tıp Merkezidir.. Bu Tıp Merkezi  ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu  Tıp Merkezinin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Arnavutköy Özel Lilyum Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Tıp Merkezi içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından Tıp Merkezine  nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilir ve hastanenin resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz

Adres: Hadımköy, 34555 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: +902128091034

Hizmet saatleri: 24 Saat hizmet vermektedir.

Özel Lilyum Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Lilyum Tıp Merkezi

Yorumları – Şikâyetleri

Emre Yüksel – 2 hafta önce

24 Ocak pazartesi günü İstanbul’un gördüğü en büyük kar yağışında Hadımköy deki çoğu kişi gibi ben de yolda kaldım ve kendimi lilyum tıp merkezine attım. Ben ve benim gibi yaklaşık 30 kişiye kapısını açan, sıcak yemek ve çay ikram eden yatacak yer veren ve bir kere bile artık gidin demeyen lilyum tıp merkezine ve çalışanlarına teşekkür ederim. Allah razı olsun. Allah kazancınızı bollaştırsın.

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Öncelikle bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Özellikle birbirimize en çok ihtiyacımız olduğu anlarda yardımlaşma ve dayanışmanın bizleri, toplumumuzu hak ettiği yerlere getireceğine olan inancımız ile hepinize kucak dolusu sevgiler ve sağlıklı günler diliyoruz.
Bult Ern – 5 ay önce
Lafı uzatmaya gerek yok ölüm döşeğinde bile olsanız gitmek için 2/3 sefer düşünün. Çalışan sekreterler esir alınmış zorla çalıştırılıyor gibiler sert ve kabalar. Güler yüz hiç yok ve dahi gülen yüzünüzü soldururlar. Parası neyse vereyim iyi ilgilenilsin özel bir hastaneye gideyim niyetiyle sakın gelmeyin devlet hastenesi daha güler yüzlü ve çözüm odaklılar. Paranıza yazık gitmeyin oraya vereceğiniz parayı bir dilenciye falan verin daha çabuk şifa bulursunuz.
Hüsnu Koç – 7 ay önce
Bu ne bicim hastane ya 2 gunden beri arıyoruz ne açan var ne de cevap veren muayene olmaya gidiyoruz doktorun benden asagi kalır yani yok konuya Fransız esim hamile doğuma gidicez doktor varmi yokmu o bile belli bile değil zaten cok sorumsuz bi hastane cok temiz cok titiz bi yer ama devlet hastanesi burdan bin kat iyi yani bebek bekleyen anne babalara sesleniyorum yani boşuna bizim gibi gelip burda zamaninizi bosuna harcamayın 1 saat daha uzak hastaneye gidin kafaniz rahat olsun boyle son dogum gününde acaba doktor bulabilcekmiyiz gibi saçma sapan şeyler le meşgul olmassiniz en azindan
Rıdvan Ören – 9 ay önce
Kadın Doğum Uzmanı Op.Dk. Mete Kürşat KOÇ için gitmiştik. Kendisi işini bilen ve diyaloğu çok iyi biriydi. Ancak hastaneden ayrılmış. Bu duruma çok üzüldük. Bu kapasite bir hastane için iyi diyebiliriz. Girişte kayıt yaparken sağ tarata sandalyede 60 yaş üzeri amcamız (galiba patron) insanları iyice süzüyor. Arada sekretere müşteriden daha az ücret alması için telkinde bulunuyor. O da yapıyor el mecbur. Bu işler aslında öyle olmaz görgüsüzce yapılmış oluyor. Çalışanları gayet iyi başka da bir durum bilmiyorum.
Elif Balaban – 8 ay önce
Diyetisyen Didem hanıma geliyorum işini çok güzel yapan bu zorlu süreçte hastasına güven ve motivasyon veren bi diyetisyen güler yüzlülüğü prezantabl görünümü ile Hadimkoyde fazla olan bi diyetisyen desem yeridir verdiği diyet listeleriyle metabolizmaya uygun hereket edip mutlu sonuçlar görebiliyorum tartıda iyiki sizi tanıdım diger mennun kalan danisanlariniz vasitasiyla

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir