İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Maltepe Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Maltepe Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Feyzullah, Bağdat Cd. 346/D, 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 459 47 70

Özel Maltepe Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Maltepe Tıp Merkezi YORUMLARI 

M. K. – bir ay önce
Temizlik bir sağlık kuruluşuna yakışmayacak derece de kötü hemde bu korona dönemin de
Önceden böyle degildi
hasta değilseniz dahi ortam sizi hasta ediyor
Ve dr. Ayşegül Ünal’ı yorumlara bakıpta gitmeyi düşünen kimseye tavsiye etmiyorum empati ve hasta psikolojisinden anlamayan biri
Özel bir kuruluşta tedavi olmak için git 2 saat sıra bekle ve sonuc elde var sıfır
Önceden Dr. Korkum yokken artık bundan sonra dr’a nasıl giderim diye düşünüyorum

Nunu – 2 ay önce
Maltepe merkezde bir sağlık kuruluşu. Caminin yapımından beri uzun yıllardır hizmet veriyor. Tertemiz, hekimleri iyi, açık emar, tomografi, röntgen bulunuyor. Görevliler de saygılı ve yardımcı. Olumsuz yönleri ise, randevu sistemiyle çalışmıyorlar. Yani özellikle aç karnına gitmek gereken durumlarda, çok erken giderseniz ancak işinizi hallediyorsunuz.Kan almada deneyimli hemşireler olsa, hastanın canını yakmadan, kanını alsalar iyi olur . Bir de eğer hastanın yanında, sağlıklı biri yoksa tuvaletleri kullanması biraz zor. Zira kapıda şifre var ve de o şifre size verilen barkod kağıdında yazıyor. Kurum dışarıdan gelenleri engellemek için, sadece hasta ve yakınları kullansın, tuvaletler temiz kalsın diye düşünmüş olabilir ama yalnız ve yaşlılara göre zor. İlla görevliden yardım alacaklar.En önemlisi bence bu pandemide, randevulu çalışmadıkları için inanılmaz kuyruk vardı. Devlet hastanesi bile daha güvenli.

MEHTAP AYNACI – 2 hafta önce
Diş hekimi Gökhan Kolcu, 4-5 sene önce ağrım olduğunda bilmeden tanımadan gitmiştim şimdi çok memnunum dişle ilgili herşeyde sadece ona gidiyorum. Yetenekli, seri, kendine güvenen ve güven veren bir hekim. 45 dakikada 4 dolgu yapmıştı ve hiç bir problem yaşamadım o günden beri hep ona gidiyorum, ve daha yeni ikitane yirmiliğimi çekti, çok memnunum kendisinden diş hekimi arayan kişilere hep onu öneriyorum kesinlikle tavsiye ederim. Güvenip kendini emanet edebileceğin yetenekli doktor bulmak zor.

Tuncay Bayar – bir ay önce
Biz çoçuğumuzun doktoru Seval hoca için geliyoruz. Kendisini uzun yıllardır tanıyoruz. Şikayet konum hastanenin temizlik konusu. Sıra beklerken WC ye gitmek zorunda kaldım keşke gitmeseydim. Hijyen denilen birşey yok maalesef. Günümüz koşullarında temizliğe daha dikkat etmemiz gereken bu günlerde temiz, steril, hijyen olması gereken tuvaletler içler acısı. Elimi yıkarken bile iğrendim. Elimi peçete havlu kağıt olmadığı için üstüme silerek kuruttum.

firat tepe – 3 hafta önce
Ocagin 2 sinde yaptırdığım kan tahlilleri hâlâ e-nabiz sisteminde yok annem Mr çekildi e-nabiz sisteminde yok , rapor desen yok. 2019 da yaptırdığım testler bile yok. 2022 deyiz başka hastanede , işini halledip hastaneden çıkana kadar görüyorsun E -Nabiz sisteminde ne olduğunu. Ne yapalım ayaginaza gelip sürekli sizden sonuç mu alalim? Mail atın diyoruz öf püf tripleri. Sağlık kuruluşu olduğunu ve HİZMET verdiğini unutan yer.

Suleyman Cakmak – 2 ay önce
Daha aşağı bir puan verme şansımız olsa keşke. Bir renkli görüntüleme için saatlerce bekledikten sonra asistan ismimizle odaya çağırdı içeri girdiğimizde Dr. Hanım biraz dinlemeyin diyerek odadan çıkardı bir yarım saat daha dışarda doktor hanımı bekledik. Doktorluk gibi kutsal bir mesleğin geldiği hali ve doktorlarımızın kendini beğenmiş tavırlarını gördükçe Allah kimseyi hastaneye düşürmesin demekten başka çare göremiyorum. Sözüm ona birde özel hastane.

Ertan Öztürk – 2 hafta önce
Dahiliye doktorları bir hayli enteresan biri çok agresif diğeri yemek molasi verenedim diye biz hastalara yakınıyor ben ücret ödedim Bunları mi dinleyeceğim eşim diyabet hastası insulin iğnesi erkenden bitiyor rapor doğru düzenlenmemiş eczane vermiyor benim sorunum degil gibi bir cevap aldim para ile alin diyor test yaptirdik kendimiz bilgimiz dahilinde yorumluyoruz bu arada 135 tl test hangi birini söyleyeyim şu an yanlış yazılan rapor için sgk müdürlüğü binasindayim yazık çok yazık hem para ode hemde hizmet bu diyabet hastası takibi yapmak istemiyorlar

İşletme sahibinin yanıtı :
Teşekkürler, sağlıklı günler dileriz

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir