Özel Opera Yaşam Hastanesi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Opera Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, 629. Sk. No:16, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: +902422120666

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Opera Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Opera Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

cedrus cedrusj – hafta önce
26.01.2022 tarihinde babam ameliyat oldu. Ameliyat öncesinde ve sonrasında aile ortamını aratmayan samimiyet ve içtenlikle görevini yapan operasyonu gerçekleştiren aynı zamanda Başhekim Op. Dr. Ertuğrul GÖNÜL bey ve ameliyathane ekibine, Başhemşire Süheyla DURSUN ÜNAL, İrem GÜLER, Hatice ARSLAN ve Melis ACUN Hemşirelere, 4. kat yataklı servis çalışanlarına, Hasta Hakları Sorumlusu Seher Hanım ve hastanedeki tüm süreçlerimizi titizlikle takip eden ve bizi güler yüzlü hizmet anlayışı ile ilgi alaka gösteren Hastane Müdürü Zuhal AKSU hanıma çok teşekkür ederiz. Saygılarımla…
Esra D. B. – bir hafta önce
Acil servis hizmetinden hiç memnun kalmadım. Acil servis (poliklinik değil) girişinden benden 100 liranın üzerinde ücret talep ettiler. Kendim de kurumsal bir hastanede yoğun bakım ünitesinde +5 yıllık deneyime sahibim. İlk kez, çalışan sgklı olmama rağmen acil durumlar söz konusu olduğunda acil servis muayenesinde para alındığını görüyorum. Gerekli yerlere bildirimleri de yaptım. Buradan da paylaşmayı uygun gördüm.
Ilgın Gebecelioğlu – 4hafta önce
14 ocak cuma gününden bu yana Annem icin yatmakta olduğumuz opera yasam 6.kat covid servisinde bize tıbbi,manevi ve candan, içten ,samimi, ilgi ve alakalari ile moralimizi en kötü durumumuzda dahi maxsimimda tutmakdan asla yorulmayan basta Dr.muz Sn .Hatice Kayıkcıoğlu’na,Beyaz Meleklerimiz Elif Kaldırım,Melis Acun,Gülperi Karagöz ‘e ve her daim ihtiyaclarimiza bıkmadan özveri ile koşan kat personelimiz Sultan Akaya sonsuz teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz. Özveri ile çalışan bir covid ekibini hep tv den izlerdim bizzat burada gözlerimle gördüm ve yaşadım ki asla ve asla haklarını ne maddi be manevi ödeyemeyiz. Allahim sizlere güç kuvvet sabır versin. Ve başımızdan eksik etmesin. Sevgi ve Saygılarımızla. Hastaniz Annem Zekiye Gebecelioglu(hala tedavimiz devam etmekde) Refakatçi Kızı İlgin Gebecelioglu Boztepe
Gülcan Saylağ – bir hafta önce
Ablamın trafik kazası nedeniyle 04.02.2022 tarihinde ayağında kırık oluştu. Ameliyat sonrası yattığımız 4. Kat personeline güler yüzleri,sonsuz sabırları için çok teşekkür ederiz.Hatice Arslan,Gizem Eroğlu,Beyza İrem Güler hemşire hanımların ve taburcu olurken nöbette olmadıkları için isimlerini bilmediğim diğer tüm kat hemşirelerine sonsuz teşekkürler.
ahmet yok – ay önce
Türkiye de kaldığım tek hastane yaşam Hastanesi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunar . Covid bölümü personeline hekimine bütün çalışanlarımıza ne zorluklar altında nasıl çalıştıklarını gördükten sonra kendilerine de sağlıklar dilerim. Otelde kalmama rağmen bakımı bir otel üstünlüğünde. Ayrıca 50senedir Berlin’de yaşıyorum. Sağlık hizmetlerinin Türkiye’deki bu zorluklara karşı başarılı şekilde Almanya’dan üstün sağlıkçılarımızın olduğunu gördüm. Doktor Hatice hanım ve 6.kat personeline sonsuz sevgilerimi sunar hepinizin gözlerindeb öperim. Covid geçiren bir kişinin üç günde tedavisinin bu kadar hızlı ve sağlıklı olduğunu berlindek i bazı sağlıkçılara anlatmam gerek.hepinize sağlıklar diler tekrar teşekkür ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir