Özel Serik Belek Diyaliz Merkezi Antalya Serik  ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Serik Belek Diyaliz Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Orta, 1249. Sk. No: 3, 07500 Serik/Antalya

Telefon: +902427120110

Hizmet Saatleri: 07.00 – 19.00 saatleri arasında  hizmet vermektedir

Özel Serik Belek Diyaliz Merkezi YOL TARİFİ 

 

Özel Serik Belek Diyaliz Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Hasan Kent – 2 ay önce
Yabancı hastalar 1 . sınıf Türk hastalar 2. Sınıf muamele.Turk hastalara her türlü zorluk yaşatılıyor.
Nagihan Çubukçu – bir yıl önce
Hiç memnun kalmadık en son gidilecek yer.profosyenel değiller. Cihaz temizliklerini tek bezle yapıyorlar hijyen değil. Diyaliz merkezi hastasına yemek vermek zorunda değillermiş,servis çıkarmak zorunda değillermis, ne 
aliata7 – 8 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Geçenlerde Belek Diyalize gittim ve hizmetten çok memnunum. Korona döneminde hijyen önlemlerine her zaman uyulmuştur. Personel çok cana yakındı ve Almanca çok iyi iletişim kurabiliyordu. Odalar çok geniş ve temizdi. Sadece diyaliz merkezini tavsiye edebilirim.
Kaan.g42 – 6 ay önce
(Google tarafından çevrildi) 2021 yazında Belek / Serik diyaliz merkezinde çok keyifli bir konaklama geçirdim. Hijyen, COVID-19 pandemisinde burada en önemli önceliktir! Diyaliz merkezinde tuvaletten geniş hasta odalarına kadar her şey çok temizdi. Hemşireler yetkin ve naziktiler ve her sorumda bana yardımcı oldular. 4 saatlik tedavi boyunca, yatakta küçük biriyle sıkılmayacaksınız. Bilgi-eğlence sistemi eklenmiştir. Almanca iletişim çok iyiydi. Bu süre zarfında ve özellikle bir diyaliz hastası olarak seyahat edip etmeme konusunda çok emin olmasam da, şimdi olumlu bir şekilde şaşırdım ve diyaliz merkezini sıcak bir şekilde tavsiye edebilirim. Seni kesinlikle tekrar göreceğiz!
Adem Ölki – 8 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Geçen yaz diyalize çok güzel girdim. Personel iyi Almanca iletişim kurabiliyordu, bu da orada kalmamı çok daha kolay hale getirdi. Derin boşluklarla diyaliz temizdir. Ben sadece tavsiye edebilirim. 👍🏼

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir