Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Mersin’in Tarsus ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır.  Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şehitkerim, 15, Sayman Cd., 33440 Tarsus/Mersin

Telefon: +90 324 613 40 48

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Yasemin Atılgan-
üç ay önce
Bugün randevulu bir hasta olarak gitmek gafletinde bulunduğum hastane…Yirmi dakika da önce gittim ki işlemler için zaman kaybetmeyeyim diye..Beklemeye başladım.Bu arada acil bir hasta geldi.Doktor hanım gitti.Doğallıkla beklemeye devam..Doktor geldi.Bir hastayı aldılar.Sonrasında benim çağrılmam gerekiyor ancak bir kişi geldi kapıyı çalıp girdi.Hamileydi,kontroldür dedim beklemeye devam ettim.Benden sonra gelen bir hastaya randevu saatini sordum.Randevusu yokmuş sıra numarası varmış.Onu da benden önce aldı.Velhasıl bu hastanede kural,düzen yokmuş meğer.Baktım iki buçuk saat geçmiş randevu saatimin üzerinden “Buradan gelecek şifa Allahtan gelsin”deyip muayene olmadan ayrıldım. Devlet hastanelerinde bile randevu sistemi çalışırken kuralların işlemediği bir ÖZEL HASTANE!
mazlum ÖZER- iki ay önce
Dünya genelinde, özel bir hastaneden ( SÖZDE ÖZEL ) Saat 14.00’da randevu verilip saat 15.10 geçe dahi tedavi olmadan döneceğiniz bir yer varsa, orası TARSUS KADIN DOĞUM HASTANESİDİR. Her zaman min 30 40 dk randevu saatinden sonra aldılar. En sonunda 1.10 dk ile rekor kırdılar. (belki başkası daha çok beklemiştir). EĞER ALLAH VARSA, BU HASTANE GÜN YÜZÜ GORMEDEN KAPANSIN.
Osman Tuten- iki ay önce
Diğer hastaneler enjeksiyona para almazken kendi hastalarindan 5 TL para istemek nasıl bir sağlık anlayışı yada başka bişey ben anlamadim 🤔🤔
Zeliha içlises- dört ay önce
Berbat ötesi bir hastane hemşireler suratsız sürekli insanları azarlıyor ilgi sıfır devlet hastanesi bundan bin kat iyi cezaevi gibi nefes almaya bile çıkamıyorsun kantine inmek yasak kantin oda ya sipariş getirmiyor yemekler desen rezil
Mehmet Yıldız- üç ay önce
Düşünün 2/3 bin para veriyorsunuz ama bir maske için gidip kantinden maske aldırıyorlar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir