Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Mersin’in Tarsus ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Caminur, 0806. Sk. No 11, 33400 Tarsus/Mersin

Telefon: +90 324 614 71 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Mehmet Beçet-
iki hafta önce 
04 Şubat 2022 saat 16.33 telefona bakan operatör açıp açıp alo demeden telefonu yüzümüze kapatıyor. Devlet Hastaneleri bile bunu yapmıyor. Müşteri memnuniyetiniz yerlerde geziyor.
Azize Aksoy- iki ay önce 
Oğlum 1 buçuk yaşındaydı Sünnet ettirdim 5 saat uyanmadı yüzünü göremedim 5 saat içerde kaldı doktorlarla birlikte bilgi vermediler. Allah kimseye yaşatmasın uyanmaya bilirdi dedi doktor. Narkoz alerjisi olduğunu söyledi oğlum uyandıktan sora artık ne kadar doğru bilmiyorum belki de narkozu fazla verdiler narkoz alerji testi diye bişey varmış bize de bunu oğlum uyandıktan sora söyledi doktor daha önce söyleseydi yaptırırdım o riski insan göze almaz. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın çok kötü bir gün geçirdim.
MATEMATİK OTAĞI- altı ay önce
Normalde yorum yapan biri değilim ama 2 gün önce oğlum hastalandı devlet acil yoğundur diye ortadoğuya getirdik doktor çocuğun yüzüne bakmadan tedaviye basliyor bir serumu takamadılar çocuğun kolu delik deşik oldu şişti bir sürü iğne yazdı girişte 50 tl serum tak 75 tl arkadaş para önemli değilde adam gibi ilgi tedavi neden yok hemşireyi 5 defa cagirdim serum gitmiyor diye kendi gelip kontrol etmesi gerekirken en son iğne yaptırıp çıkarken doktora hocam bu reçete hangi ilaçlar var ne için diye sordum tek kelime etmedi.sonra çıktık devlet acile geldik allah razı olsun devletimizden doktor dedi bu iğneler ne için tahlil yapmadan yazılır mı vs .tahlil yaptı iğnelere gerek yok dedi 2 tane sorumu devlet hastanesi taktı oğlum şükür şuan çok iyi. Zor durumda KALIP seçtim devlet acil gerçekten yoğundu ama çok çok pişman oldum. Sıfır yıldız olsa verecektim o da yok. Hepsini Allaha havale ediyorum. İki kere düşünün.(dr.kenan kuzey).ilgi alaka iletişim sıfır. Devletten şaşmayın arkadaşlar…
Melih Sağır- beş ay önce
Eğer sinirlerinizi bozmak istemiyorsanız girmeyeceğiniz bir sağlık kuruluşu ayağım diye gir sinirden kanser ol çık öyle bir yer
Ece Munzur- bir yıl önce
Annem sabaha kadar 4-5 kez kustu aynı şekilde diyare oldu diye buraya geldik. Pandemi sürecinden dolayı özele gidelim daha sakin daha temiz olur diye düşündük. Annemin şikayetlerini adam gibi dinlemedi bile. Karninin agridigini soylemesine ragmen muayene etmedi sivi kaybi olmasina ragmen tahlil istemedi. Serum verdi fakat hicbir degisiklik olmadi. Mahremiyete önem vermeden pat diye odaya girdi. Saygi sifir ilgi alaka sifir! Gelmeyin! (Doktor: sinan aysen)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir