İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah, Tevfik İleri Cd No:105, 34890 Pendik/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 397 59 00

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik YOL TARİFİ

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Yorumları 

Oguz Akce – 5 ay önce
Olumlu ve olumsuz tecrübelerim oldu bu hastanede.Öncelikle gitmiş olduğumuz kardiyoloji ve dermatoloji doktorlarından memnun kaldık.Iyi doktorlarla çalışıyorlar.Fakat dahiliye doktoru saat 9 da işe başlamasına rağmen,saat 8.30 a randevu verebiliyorlar,enteresan ve ayarlanmamis.Ayrica doktor serum yazdığı zaman ayaktan değil yatarak tedavi kaydı açıyorlar,medipol ü aradım onlar ayaktan karşılanıyor dediler.TSS niz varsa dikkat edin o yüzden.Bir de kan sonuçları çıktığı zaman sms bilgilendirmesi geleceğini soylerlerse kimse laboratuvar katında boş yere sonuç beklemez.Hastanenin on cephesi ve önü yenilenmiş,arkalar hala eski.Kantinde çeşit iyi.Çok kalabalıktı.Sosyal mesafe ve maske uyarısını yapan kimseyi görmedim.Tuvaletler temizdi.Gelistirilmesi gereken noktalar var.

The Post – bir hafta önceYENİ
Birçok hastane ve doktor gezdikten sonra bu hastanede Dr Seylan hanımla tanıştık ve eşim çok beğendi. İlgileri çok iyi. Doğum süreci baştan sona çok iyi geçti. Ebeler çok ilgili ve güler yüzlü. Eşim ve kendi adıma önce Seylan hanıma ve tüm ekibe teşekkür ederiz.

Elif Adıgüzel – bir ay önce
Tüp bebek tedavisi görüyordum . Bir Prof beni mahvetti ve Avrupa yakasında hiç bir hastane beni almadı kim bu hale getirdiyse o düzeltsin dediler . Rabbime bin şükür Yüzyıl hastanesinde Sevgili Doç.Dr Serap SİMAV hocam karşıma çıktı . Ne kadar teşekkür etsem az . Bu zor süreçte bu kadar kibar , ilgili ,Şefkatli ve nazik egosuz ve en önemlisi merhametle muamele ettiği için çok teşekkür ederim. Muane ederken bile izin isteyen .Her detayı size açıklayıp içinizi rahatlatan Sevgili Serap Hocam herşey için teşekkür ederim ve bu tedavi sürecinde Uzman Dr. Hacer Aslankurt hocama da çok teşekkür ederim . Bu kadar bilgili egosuz, merhametli , şefkatli ve ilgi olduğunuz için çok teşekkür ederim. Rabbim hem Serap Hocam hem de Hacer Hocam gibi doktorların sayılarını artırsın .Hastanede yatılı tedavim sürecimde tüm hemşire ve hasta bakıcılara da çok teşekkür ederim 🍀

Başak Mutlu – bir hafta önce
Yoğun bakımdaki hastayı göstermemek için Sağlık Bakanlığı kararını öne süren ama adaletsizce içeriye hasta yakını alan bir kurum. Ben giremedim ve başka bir hasta yakınını girerken sorguladım. Yoğun bakım doktoru rastgele konuştu. İçeride neler olup bittiğini Allah bilir. Ben bu kurumu Yüce Rabbimin adaletine bırakıyorum. Canımı yakan tüm sorumsuzları Allah (c.c.) Kahhar sıfatıyla muamele etsin.

Hasan Hüseyin Dönmez – 4 ay önce
Pendikte özel hataneler içinde tercih edilebilecek bir hastane. Genelde yoğun bir hastane. Doktorlar genel olarak ilgili diyebilirim. Sadece fiyatlar biraz yüksek park yeri valeye vermek istemezseniz sorun olabilir. Arka sokağa park edebilirsiniz ama yer varsa veya valeye verebilirsiniz. Mescit zemin katta bir çok yerde genelde alt bodrum katlarında olur o açıdan gayet uygun olmuş.

Ozkan Cetin – bir hafta önce
acil doktoru harun gök hocamız sağolsun çok ilgiliydi. serum yiyen hastamızın baş altında yastık olmadığı için direkt yastık istedi ve getirdiler. çok ilgili ve alakalı. hastanede iyi bana göre.

Dilek Kanik – 2 ay önce
7 yaşında ki oğlumu KBB doktoru Dinçer kadiogluna muane ettirdim tabi ki buna muayene etmek denirse üslubu bozuk küçük cocukla iletişim kurmayı bilmeyen azarlayan ve saygısız bir insan böyle doktorları kendi bünyenizde bulundurmanız çok utanç verici. Ayrıca hasta haklarında çalışan Aslı hanım adeta mahalle ağzıyla konuşan hastanede sağlık hizmeti alan hasta yakınıyla değil de mahalledeki kapı komşusuyla konuşurcasına “abla, sen merak etme gerekirse ben de seninle şikayet etmeye gelirim” tarzında konuştu. Gerçekten kurumsal bir hastaneye yakışmayan kötü bir durum hastane değil de esnaf lokantasında girmiş gibi hissetmek isterseniz tercih edebilirsiniz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir