Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede Nasıl GidilirSağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Haydarpaşa Askeri Hastanesi olarak temeli atılan hastane adını bulunduğu muhitten almıştır. Gün geçtikçe gelişen hastanenin ismi, 1985 yılından itibaren GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi olarak değişmiştir. 2016 senesi itibari ile Askeri Hastaneler Sağlık Bakanlığı’na çekilmiştir. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı bünyesinde hizmet vermeye devam etmiştir. Hastanede Cerrahi, Dahili ve Temel Tıp Birimleri alanında A’dan Z’ye her türlü hizmet verilmektedir. Ayrıca Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İnme, Hiperbarik Oksijen, Uyku Tanı ve Tedavisi, Pet CT, Palyatif Bakım, Robotik Yürüme ve Rehabilitasyon, El Cerrahisi Replantasyon, Onkoloji ve Koroner Anjiyografi alanlarında da hizmet verilmektedir.

Selimiye, Üsküdar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine toplu taşıma aracı İETT ile nasıl gidilir buradan takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma İETT hatları Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi – yakınından geçiyor

  • Otobüs Otobüs İETT: 13, 14D, 14F, 14M, 16D ve 20Ü ile gidebilirsiniz.
  • Tren Tren: MARMARAY
  • Metro Metro: M4, M5
  • Minibüs / Dolmuş Minibüs / Dolmuş:D21, D28 ,D31

TELEFON: 0216 542 20 00

SAATLER : 8:00 / 17:00

ADRES: Selimiye, Tıbbiye Cd, 34668 Üsküdar/İstanbul

YOL TARİFİ , NAVİGASYON

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir