Şakir Gürkan Aile Sağlık Merkezi Nerede

İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Şakir Gürkan Aile Sağlık Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Şakir Gürkan Aile Sağlık Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Fındıklı, Göksu Sk., 34854 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: 0216 575 60 99

Şakir Gürkan Aile Sağlık Merkezi YOL TARİFİ 

Şakir Gürkan Aile Sağlık Merkezi YORUMLARI 

Ferdi Türkoğlu – 2 hafta önce
Yaklaşık 10 yıldır geliyorum ve bir kere bile hiçbir işimi yaptıramadım. Daima özele gidip para bayılıyorum. Hep bir bahaneleri var. Selam vermeye gitsem bugun selam alamıyoruz bile diyecekler yakında. Kuruluş görevlilerinin sadece konuşup insanları özel hastenelere yönlendirerek yardımcı olduklarını düşündükleri yer. Yazıklar olsun. Hakkımı helal etmiyorum.

Yusuf Sarıçayır – 3 ay önce
Aile hekimimi hiçbir zaman yerinde bulamadığım için kaydımı başka yere almak zorunda kaldım. Acilen denetlenmesi gerekiyor.

melek kep – 2 yıl önce
dr hastasina onem verrmedigi randevu alip ekranda ismin yazildigi ,ayakta duracak halin yokken yarim saat beklediginn halde odasinda bulunmayan 2 defa arandigi halde zorla eelinde cay bardagiyla zorla gelen dr dan hizmet almak cok kotu ve basindan savarcasina agzindan zorla laf cikan dr. boyle insanlarin saglik sektunde hizmet vermemesi gerekiyor bence buda kul hakkina giriyo hakkimi helal etmiyorum….

yeliz saday – 9 ay önce
Giristeki kadinin doktorlardan daha havali olmasi rezalet biyer

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi

Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]