Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi NeredeSarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kazım Karabekir Paşa, Bahçeköy Cd. D:No: 62, 34453 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 338 63 00

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ 

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları 

Yavuz Cansız – bir ay önce
Hastahane araç park sorunu yok, sakin, temiz, düzenli bir yer.
Mescit için ayrıca yetkililere teşekkür ederim.
Genelde bodrumlarda izbe yerlerde arayıp zorla bulmaya alışkın olduğumuz mescit 4. Katta manzaralı ne nezih bir durumda daha ne olsun

şennur özden genç – bir ay önce
ÇOCUĞUNUZU EGER HAFİF GRİP VS GİBİ BİR RAHATSIZLIGİ YOK İSE ASLA ÇOCUK ACİLE GOTURMEYİN..AMAN DİYİM SAKİN….Oğlum 2 yaşında astım bronşit nedeniyle sık sık tıkanan bir bebek.Evde makineyle verdiğimiz havalara rağmen açılmadı.Sabaha karşı ORASİ BOŞ OLUR DİYE ÇOCUK ACİLE gittik.Normalde SSK Okmeydanı hastanesine giderdik.DAMARDAN İLAÇLAR HAVA VE SERUMLA KİSA SÜREDE KENDİNE GELİRDİ.Cayirbasinda 5 kere hava verildi.Rotgen çekildi.Burnu tıkalı olduğu iyi olduğu söylendi.Biz nefes alamadığını AÇILMADIĞINI söylememize ve gormelerine rağmen başka hiçbir şey yapılmadı.DAMAR YOLU ACİLMADİ SERUM HİÇBİR SEY YAPILMADI.. HİCBİR İLAC KULLANMAMİZA GEREK YOKMUŞ..Eve geldik daha çok tıkandı.NEFES ALAMİYOR…SSK OKMEYDANI ÇOCUK ACİLE GİTTİK İYİKİDE GİTTİK.3 HAVA 1 İGNE İLE COK ŞÜKÜR KENDİNE GELDİ.DOKTOR HAVAYA DEVAM ETMEMİZİ VE ANTİBİYOTİK YAZDİ.. Çocuk acilde ki doktorlar nasıl doktor anlamıyorum…SSK OKMEYDANI gitsinler de DOKTOR GÖRSÜNLER… ASİSTAN DOKTOR SAYİSİ COK FAZLA ARADA BOLUM DOKTORLARİ GELİP HASTALARİN DURUMLARİNA BAKİYOR..

AKINCI GRUP TEKNİK HİZMETLER – 3 hafta önce
Abi bizim test sonucu ya kaybettiler yada yaktılar yani anlamadım 72 saat e test sonucumu çıkar bu ne biçim bir sistem hastahane ile alakalı bence buna neden bişey yapılmıyor 4 güne ben ileşirim bellide ölürüm siz ne yalıyorsunuz 12 saat için de test sonucunun çıkması gerek çok saçma bir sistem.

Mert Efe Gözübüyükoğlu – bir ay önce
Otoparınız toz toprak içinde kapalı otoparklara temizlik görevlileri yerleştirilmeli her kat birbirinden pis birbirinden kirli fare böcek ne ararsan var arabada beklerken camı açtım soluduğum hava bile tozdan ibaretti yerler kum gibi toz olmuştu umarım dikkate alırsınız👍

Ahmet Gönültaş – bir ay önce
Aslında güzel ve düzeni bir hastane, yer birimin yerini yerden renkli şeritlerle giristen içe kadar çizmişler çok beğendim baya faydalı, evet resimlerde görülen kızım bu hastanede dünyaya geldi iyi bakıldı, ilgilendiler, temiz iki kişilik …Devamı

Meryem Melek – bir ay önce
Cildiye dr Gülbüz mine maden denen doktor kılığındaki insan, Gitmeyin pisman olursunuz merhamet ve doktorluk adına olan hiçbir özelliği taşımıyor, kibir abidesi gereksiz insan

süleyman avican – 3 ay önce
İlgi alaka son derece iyi doktorlar iyi şifa kapısı biz şifayı bulduk Allah herkese nasip eder inşallah

Damla Aytaç – 5 ay önce
Korkunc bir hastane. Birkac kez babamı ambulansla getirmis olmalarına ragmen, ambulansla gelen, ayakta durmakta zorluk ceken, üstü başı kan içinde olan adamı sırada ayakta beklettikleri yetmiyormus gibi, bilinci kapanmıs olan hastaya ne bir kalbini ya da tansiyonu kontrol için cihaz ne de solunum cihazı taktılar. O haldeki hasta icin yaklasık 4 saat dahiliye doktorunu bekledik. Baska hastaneye götürelim dediğimizde ki o halde hastayı kendi basımızda götürebilmemiz mümkün değildi ambulansla götürelim dememize ragmen yok yok doktoru bekleyecegiz dediler. Bi aile hekimi koymuşlar oraya, bir halt bildiği yok. Ben bilmiyprum demekten baska bişi yapmıyo. Nihayet yogun bakım gerekli drdiklerinde de cok uzun süre yogun bakım için bekletilirken de bu sıraladıklarımın hiçbiri yapılmadı. Sorduk, bir şey yapalım dedik. Dalga geçer gibi serumdan sonra bilinci acılabilir dedikleri hastayı en sonunda yogun bakıma baska bir hastanede alındıgında bu hastayı nasıl böyle tutmuşlar dedi. Bugun benim babam yok. Belki de sebebi onlar. Bir sürü acemi öğrenci ve stajyeri doldurmuslar. Hastaya saygıları yok, cay icip gırgır şamata yapıyorlar. İğrenç bir yer, şikayet edebileceğimiz maalesef hiçbir yer yok. Sağlık bakalnlığını aradığımızda covid sebebiyle şikayet alamıyoruz gibi aptalca bir şey söylediler. Siz korkunç bir hastanesiniz. Korkunç doktorcuklarsınız! Sadece 1 doktor arada teselli etmeye calıstı hepsi bu. Teselliye değil işlerine ihtiyacımız vardı. Ve bu doktorcuklar benim vergilerimle maaş alıp hastalara bakmaMAya çalışacaklar. Ben beddua etmem, ama inşallah kendi başlarına da daha beteri gelir diyorum. Şikayet edemiyeceğim mecra kalmamış olması da güzel ülkemin geldiği başı boşluktan kaynaklanmaktadır. Yazık!..

İşletme sahibinin yanıtı :
hizmet yok iyi tedavi ? biliyoruz

d e – 5 ay önce
Bebek düşündüğüm için ve eğitim araştırma hastanesi araştırır fln diye huseyin kiyak’a muayene oldum. Hemn smear testi yaptı. Ben üzerimi giyinirken yanındaki gorevliye(ismini bilmiyorum başı kapalı birisi) hemogram da isteyelim dedi. Neyse üstümü giyinince sonucun çıksın Bi daha konuşalım dedi odadan çıktım. Tahlil fln ister diye bisey yemedim ki hemogram isteyelim dedi duydum. Geri çıktım. O bayan görevli yoktu huseyin bey tahlil yapcak misiniz dedim. İstedik ya dedi. Bana söylemediniz dedim sisteme baktı istemişler. Hop öğle arası girdi mi.
Saat 1e kadar aç bekledim. Kanı verdim. Burada kan alan yine ismini bilmedigim için başı kapalı ortayasli Bi bayan vardı. Eli o kadar hafif ki. Teşekkür ettim birkaç kez. Aynı hastanede aynı gün işini özenle yapan ve yapmayan iki personel.
Ertesi gün gittim kapida hasta kalmayınca iceri girdim kapıyı çalıp huseyin bey zaten hiç ilgilenmedi bile çıktı başka Bi bayan bakiyodu. Bi de stajyer mi bilmiyorum beyaz önluklu biri vardı. O görevliye dedim sizin yüzünüzden saat 1e kadar bekledim dedim. Hatta huseyin beyin yerine bakan dr.bi sorun mu var dedi ve o beyaz onluklu tahlil olacağını duymamış diyor. Düşünebiliyor musunuz? Duymamışım. Yahu söylemediniz. Zaten o görevli kadına söyleyince o da diyoki ben yoktum o sırada demek ki. Halbuki uzerimi giyinirken ona dedi Bi gün önce sonra da diyoki ben yoktum. Adamlar şunun çok iyi farkında el üstünde tutuluyor sağlık çalışanları nasıl davranirlarsa davransinlar bisey olmuyo. Bunun da farkındalar.Biz bir velinin şikayetiyle soruşturma geçiriyoruz düşünün bunlarda yok. Huseyin bey bile Bi gün önce muayene etti o gün tanimiyo gibi davrandı. Hani diyolar ya bunca yıl okuduk. Doğru okudunuz ama niçin? Umarım cvplari insanlara yardımcı olmaktir. Zaten adı üstünde karşıdaki kişi hasta. Keşke buna göre davransalar.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir