İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Sağlık Ocağı muayene ücreti

İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı SARIYER İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da SARIYER İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 202 51 26
İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM ili: istanbul
İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM ilçesi: SARIYER
İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) ASM Adresi: USKUMRUKÖY MAH. 1453 SOKAK NO:3
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

İsmail Hakkı Mete(Uskumruköy) Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir