Selenay Tıp Merkezi Bursanın İnegöl  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Bu sağlık kliniğinde hastalar için güvenli ve temiz sağlık hizmeti sunulmaktadır. Senelerdir işini severek yapan güler yüzlü ve deneyimli personelleri içinde bulunduran bu klinikten daha önce hizmet aldıysanız ve aldığınız hizmetle ilgili görüşlerinizi belirtmek isterseniz aşağıdaki yorum-şikayetler kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

 

Adres:Kemalpaşa, Adnan Menderes Blv. No:32, 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:444 6 019

Hizmet Saatleri: 7/24

Selenay Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Selenay Tıp Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

N. Gökçe – 5 ay önce
Bir yıldızı bile hak etmiyor. Paranızla rezil olmak istiyorsanız gidin. Begenilmeyen devlet hastanelerinde bile böyle kötü hizmet verilemez. Çocuk doktoru murat kaçar doktor olmus ama nasıl davranacagini ogrenememis. Bağırarak azarlanmak, küçük gorulmek isteniyorsaniz gidebilirsiniz. Ustelik sikayet icin onunuze engel koyuyorlar ne sekreterler kayit alip ilgileniyor üstüne bashekime erisiminiz engelleniyor. Bashekime ulasip konuştuğunuzda da ilk siz degilsiniz doktorla bunun gibi daha oncede olaylar olduya benzer yatıştırıcı bir konusma sekliyle çözüm sunmayan bir cevap aliyorsunuz. Giderken yorumlara bakmamistim ama cok pisman oldum belki bakanlar icin bir faydam dokunur diye yazıyorum. Sikayetvarda da benim sikayetlerime benzer cok şikayet var ve sonradan yaşadıklarımı anlatinca da etrafimdan kotu olaylari duydum.Bunlar hizmet pesinde degil tuccarlik pesinde.
EMRE SARIKAYA – 2 ay önce
İşinin ehli diş hekimi serpil hanıma teşekkür ederim. Bi iki lafladik çapa mezunuymuş kalitesinden ödün vermiyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Cengiz Albay – 3 ay önce
İki keredir gidiyoruz. Selim BİLGE (dahiliye) deneyimli, sıcak kanlı bir doktor. Sağolsun hastasını güzelce dinleyip muayene ediyor. Gördüğüm kadarıyla işinin ehli bir doktor ve güven veriyor. Tekrar teşekkür ederim kendisine.
Gökhan Çakır – 2 ay önce
Kadın doğum doktoru İbrâhim Yaşa’ ya muayene oldum odanın içinde üç dört tane kadın vardı sekreter doktor beyin eşi var dedi şeyapmayın dedi yani rahatsız olmayın demek istedi kısacası özel hastaneyle alakası yok hasta mahremiyeti denen bir şey yok doktora soru sorarsanız ancak bilgi alabilirsiniz yoksa sessiz sedasız bir muayene ve çıkış sonra bir düşünce paramızla surat çekiyoruz .
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Hasta yakınına hak vermekle birlikte hastamızın karşılaştığı durum istisnai bir zamana denk gelmiştir.Doktor beyin ailesi olan 3 kişi muayene sırasında ofis bölümünden dışarı çıkmayı düşünemediği için bu sıkıntı yaşanmıştır.Bu konum süreklilik arz eden bir hal değildir.Kurumumuz adına Gökhan beyden ve eşinden özür dileriz.
Mesut Yılmaz – 4 ay önce
135 lira muayene ücreti aldı göz kontrolu için ama mantıklı bir açıklaması olmadı damla verdi onu 1 hafta kullan iyi hissetmezsen bursaya özel yada devlet hastanesine git orda bakarlar onlar bakacaksa neden oturdun o koltuğa kesinlikle tavsiye etmiyorum…..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir