İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Şeyhli Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Şeyhli Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Şeyhli, 18, Akşemsettİn Caddesİ, 34906 Pendik/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 595 24 13

Şeyhli Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Şeyhli Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Batuhan Şahin – 6 ay önce
Amir Bey’e selamlar ve sevgiler. Burada bulunan kötü yorumlara istinaden hiçbir olumsuzluk yaşamadım. O bölgeden taşınmama rağmen aile sağlığı doktorum halen aynıdır. Oraya gidip gelirim. Bence haksızlık yapılmış yorumlarda. Durumunuz çok acilse ya da bir “aile sağlığı merkezi” işinizi görmüyorsa tam teşekküllü hastaneye gidebilirsiniz. Boş laf yapmaya gerek yok. Ne zaman gitsem ilgileniyor doktorum sağolsun, aileden birisi gibi. Teşekkürler.

T Yl – 6 ay önce
Berbat bir sağlık ocağı doktorlar çok ilgisiz ileri yaşlı bir hemşire var çok saygısız kaç defa aşı vurulmaya geldik aşı yok deyip gönderiyorsunuz devlet herkesi aşılamaya teşvik ederken siz aşılamayı engelliyorsunuz aşı var mı diye sormak için arıyoruz telefonları açmıyorsunuz gerekli işlemleri başlatıp sorumlu kişileri cimer ve sağlık bakanlığına şikayet edeceğim böyle birşey yok insanların sağlığı oyuncak değil sizin keyfinize göre şekillenmez

Maner Erdoğan – bir yıl önce
Inanin cok nadir olumsuz yorum yaparim. Bir iki sefer kotu muamele gorursem bile gormezden gelirim. Maalesef ilgisiz bir saglik ocagi. Doktorumuz cok ilgisizdi, hemsiremiz ise facia.Gordugum kadariyla hemsireler oturup cay-kahve muhabbeti yapma derdindeler. Bebegimizin ignesi yapilacak, bize getirmeyin acile goturun diye direttiler. Saglik bakanligina durumu actigimda zoraki kabul ettiler. Saglik ocagina gittik,mesai saatinde cay kek muhabbeti yapiyorlardi ve “siz gecip bekleyin ben cayimi bitirince gelecegim” dedi.
Bebegimizin bu aylik asisi yapilacak arayan yok, saglik ocagina gidiyoruz hemsire yok. Hemsirenin numarasini bir aydir muhtelif zamanlarda defalarca ceviriyoruz cevap yok.
Lutfen suluntepe saglik ocagina bir bakin ve hizmet nasil verilir görün. Evimizden uzakta olmasina ragmen, seyhli saglik ocaginin dibinde oturmamiza ragmen,ilgisizlikleri yüzünden eski tasindigimiz yerdeki suluntepe saglik ocagina kaydimizi tekrar aldik simdi. Yurume mesafesinde degil, taksiyle gidip gelecegiz ama adam akilli hizmet alacagiz.

Kimse okumuyor mu bu yorumlari yahu.

Ece Kurd – 2 yıl önce
Ne zaman arasam telefonları açılmıyo orada yaşlı bayan örgü örüyor. Muayneye gittiğim zaman doktor olmuyo başından salıyorlar ben hiç bir yerde böyle ilgisiz alakadarsızlık görmedim 1 aydı arıyorum 1 aydır telefonları açmıyolar kesinlikle sizi şikayet edeceğimm..

İşletme sahibinin yanıtı :
Telefonla hizmet verme mecburiyetimiz bulunmuyor, Yaşlı teyze temizlik personelimiz, dinlenirken hangi hobiyi tercih ettiği sizi ilgilendirmez, kioskumuzdan sıra numarası alan tüm kayıtlı hastalarımız bizden hizmet alabiliyorlar.

Tugba Liv – 2 yıl önce
Orada çalışan bir bayan temizlik görevlisi sanıyorum ki insanlarla konuşması berbat ötesi veremem, kendin gelceksin, böyle işte v.s gibi tavırlı konuşmalar çok ayıp çok birsey olmuyorsa bile güzelce anlatirsin en yakın zamanda kendisiyle görüşüp gerekirse şikayette bulunacağım.

İşletme sahibinin yanıtı :
Sn. Liv, personelimiz iş yoğunluğu sebebiyle anlık olarak beklediğiniz ilgiyi göstermemiş olabilir.. Kendisini yorumunuzdan bilgilendirdik.. Müsait bir vaktinizde personelimiz Emine Hanım sizi bir çay ikram edip kendisinin normal güleryüzünü tanıma fırsatı sunmak istediğini bildirdi.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir